NAI Ukraine візьме участь у круглому столі з офісної нерухомості

NAI Ukraine візьме участь у круглому столі з офісної нерухомості

15.08.18
Розмір шрифту A- A+

28 серпня керівник департаменту управління нерухомістю NAI Ukraine Дмитро Корнієнко візьме участь у круглому столі з офісної нерухомості.

В рамках заходу Дмитро розповість про застосування американського стандарту вимірювання комерційних будівель BOMA в українських реаліях, а також поділиться кейсами локальних бізнес-центрів.

«Сьогодні в Україні величини площ визначаються відповідно до обмірів БТІ. Однак, використовуючи дані вимірювання неможливо визначити коефіцієнт співвідношення загальних і корисних площ при проектуванні і здачі в оренду офісних будівель. У свою чергу, BOMA – прозорий метод, який дозволяє девелоперу або власнику будівлі правильно розрахувати не тільки орендну площу, а й частку конкретного орендаря у всіх громадських приміщеннях будівлі», – говорить Дмитро Корнієнко.

Дмитро Корнієнко, експерт в області комерційної нерухомості з 15-річним досвідом керівництва девелоперськими та інвестиційними проектами, а також досвідом управління активами і комерційною нерухомістю в Україні і в країнах ЄС. Дмитро Корнієнко є адвокатом, Chartered Commercial Property Surveyor і членом RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors)