NAI Ukraine вітає Immochan Ukraine зі званням «Девелопер року»

NAI Ukraine вітає Immochan Ukraine зі званням «Девелопер року»

30.11.17
Пов'язаний проект ТРЦ Rive Gauche Розмір шрифту A- A+

Компанія Immochan Ukraine визнана найкращим девелопером року в категорії «Компанії» за версією професійної міжнародної премії у сфері нерухомості країн Східної Європи EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017.

Крім того, один з проектів компанії Immochan Ukraine  – ТРЦ Rive Gauche (м.Київ) – увійшов до списку трьох фіналістів у категорії «Проекти».

Урочисте вручення нагороди «Девелопер року» переможцю за активний розвиток і реалізацію трьох професійних проектів комерційної нерухомості в Україні відбулося 23 листопада 2017.

«Ми пишаємося співпрацею з Immochan Ukraine, що займає провідні позиції на світовому ринку комерційної нерухомості та управляє близько 400 торговими центрами. Такий досвід та рівень професіоналізму, увага до деталей, розуміння споживача якісно відрізняє Immochan від багатьох локальних компаній», – розповів CEO NAI Ukraine та Urban Experts Віталій Бойко.

Нагадаємо, що компанія NAI Ukraine є ексклюзивним агентом з набору орендарів у торгово-розважальний центр Rive Gauche (Київ). Крім того, NAI Ukraine проводить дослідження ринку для Immochan Ukraine. Водночас, архітектурні компанії Urban Experts & Leslie Jones Architecture працюють над внутрішнім дизайном ТРЦ Rive Gauche.

«Проекти Immochan в Україні є не лише підтвердженням інвестиційної привабливості країни, але й стимулом для локальних компаній орієнтуватися на девелопера та прагнути такого ж рівня якості та досконалості об’єктів комерційної нерухомості», – додав Віталій Бойко.

Нагадаємо, що торгово-розважальний центр Rive Gauche відкриється у Києві на лівому березі у 2019 році. Реалізація ТРЦ Rive Gauche, загальною площею 150 000 кв.м., здійснюється двома фазами, відкриття яких відбудеться у 2017 та у 2019. Компанія NAI Ukraine є ексклюзивним брокером Rive Gauche.

Rive Gauche – це унікальний проект, який стане результатом 40-річного досвіду роботи компанії Immochan та флагманським проектом, що втілює нову стратегію розвитку компанії – VISION 2030. Компанія Immochan Ukraine зацікавлена у створенні сталого, розумного і жвавого місця, щоб покращити повсякденне життя, задовольнити потреби людей і оживити житловий масив навколо ТРЦ.

У новому торгово-розважальному центрі RIVE GAUCHE будуть представлені ексклюзивні європейські бренди, що займають лідерські позиції у світі, а також бренди холдингу, такі як Auchan, Leroy Merlin, Decathlon.

Читайте також: