Відвідуваність у Lavina Mall зросла на 30%

Відвідуваність у Lavina Mall зросла на 30%

22.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Показник щоденної відвідуваності у найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall виріс на 30%. Зокрема, 15 серпня 2017 року у день відкриття магазинів іспанської групи Inditex Lavina Mall відвідало більше 44 тисяч людей, після чого потоки відвідувачів продовжили зростання.

«Крім постійного відкриття виняткових магазинів, на зростання потоків у Lavina Mall також впливає завершення сезону відпусток, проведення різноманітних тематичних акцій у ТРЦ. Наприклад, скоро на відвідувачів чекає ярмарок до шкільного сезону. На лояльність покупців також вливає постійне облаштування ТРЦ. Зокрема, зараз у Lavina Mall ви можете зробити селфі з найбільшим  динозавром або роботами, які зараз розважають безліч сімей та туристів у ТРЦ, такого ви не побачите в жодному діючому торговому центрі Києва, не говорячи вже про найдовші американські гірки», – зазначив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Як повідомив Віталій Бойко, на останніх вихідних 19-20 серпня 2017 року товарообіг у Lavina Mall зріс на 20% у порівнянні з минулими вихідними. «Цифри щодо відвідуваності та товарообігу будуть зростати, оскільки крім намічених акцій та івентів, у першій половині вересня у Lavina Mall відбудеться урочисте відкриття 10 000 м. кв. магазинів групи LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sisnay), серед яких буде найбільший в Україні двоповерховий магазин Reserved – понад 2000 м.кв. Також почне працювати магазин Calliope, SuperDry. І, незабаром запрацюють магазини Mango і  New Yorker», – повідомив CEO NAI Ukraine.

Кількість підписаних договір на відкриття магазинів в Lavina Mall наблизилася до 90%. Поки ще не всі магазини завершили ремонти, показник фактичної наповненості ТРЦ становить 75%.

Так, зараз тривають активні ремонтні роботи в магазинах LPP Group (Reserved, Cropp, House, MOHITO і SiNSAY). У Lavina Mall вже відкрито близько 300 магазинів, серед яких Benetton, Brocard, Lacoste, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, V.I.P.A., Orsay, Pimkie , Lerros, Intertop, Saucony, Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші. Щотижня відкриваються від 3 до 7 нових магазинів.

У червні 2017 товарообіг в Lavina Mall у порівнянні з травнем виріс на 22%, а в липні на 14% в порівнянні з червнем.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамолл площею 170 280 м. Кв. Lavina Mall – це сама найдовша fashion-галерея в Україні, найбільший в Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.). І найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. Lavina Mall – перший з 7 мегамоллів споруджуваних в кращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

 Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП 4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник NAI Ukraine Віталій Бойко є автором концепцій Ocean Plaza, Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інших. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

CEO NAI Ukraine Віталій Бойко Цифри щодо відвідуваності та товарообігу будуть зростати, оскільки крім намічених акцій та івентів, у першій половині вересня у Lavina Mall відбудеться урочисте відкриття 10 000 м. кв. магазинів групи LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sisnay), серед яких найбільший в Україні двоповерховий магазин Reserved - понад 2000 м.кв. Також почне працювати магазин Calliope, SuperDry. І, незабаром запрацюють магазини Mango і New Yorker