NAI Ukraine: Відвідуваність ТРЦ Lavina Mall у будній день досягла 30 тисяч

NAI Ukraine: Відвідуваність ТРЦ Lavina Mall у будній день досягла 30 тисяч

03.11.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

 У четвер, 2 листопада, зареєстровано рекордну відвідуваність буднього дня у Lavina Mall – 30 тисяч. На вихідних, 28-29 жовтня, датчики відвідуваності зареєстрували денну відмітку 55 996 гостей. Про це повідомив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Зростання показників відвідуваності пов’язано , по-перше, з початком осіннього торговельного сезону. По-друге, збільшення кількості відвідувачів відбувається завдяки активним маркетинговим діям адміністрації Lavina Mall та управляючої компанії NAI Ukraine, спільно з орендарями.

До того ж, у вересні товарообіг ТРЦ виріс на 18%.  Вже 7 місяців поспіль ТРЦ показує стабільний ріст товарообігу. Так, за результатами серпня 2017 року загальний товарообіг у найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall у порівнянні з липнем зріс на 30%.

Cьогодні Lavina Mall –  це вже 80 000 м кв. відкритих торгових площ та 92% підписаних договорів, найбільша Zara у Східній Європі, усі бренди Inditex, флагманські магазини LPP і, загалом, найбільша пропозиція fashion товарів в Україні. Ексклюзивним брокером Lavina Mall є компанія NAI Ukraine.

Нагадаємо, що торгово-розважальний центр Lavina Mall став лауреатом премії CP AWARDS 2017 у номінації «Великий торговельний центр». Урочиста церемонія нагородження відбулася 27 жовтня у столиці України.

Читайте також: