NAI Ukraine: Відновлено будівництво Blockbuster Mall

NAI Ukraine: Відновлено будівництво Blockbuster Mall

26.09.17
Розмір шрифту A- A+

Завершуються роботи з перепроектування та адаптації проекту Blockbuster Mall до побажань найбільших якірних операторів. Будівельні роботи будуть відновлені 10 жовтня 2017 року. Загальна площа об’єкта понад 200 тис. м кв.

Завдяки своєму оптимальному розташуванню Blockbuster Mall стане головним торговим об’єктом для жителів Подолу, Рибальського півострова, Оболоні, Троєщини, Петрівки та Мінського масиву – тобто для понад мільйона населення столиці.

«Blockbuster mall знаходиться на перетині шляхів в конкурентні об’єкти і незабаром вступить у пряму конкуренцію з торгово-розважальними центрами Sky Mall та Dream Town. І завдяки унікальній розважальної складової, грамотному tenant mix і синергії з сусіднім Блокбастером, Blockbuster Mall з легкістю випередить безпосередніх конкурентів», – зазначив засновник і CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

У Blockbuster Mall відкриються одразу два розважальних парки. На момент відкриття ТРЦ мережа суперрегіональних торгових центрів складатиметься з 3 торгових центрів – Lavina Mall, Blockbuster Mall і Ocean Mall. У процесі підготовки до будівництва сьогодні знаходяться ще 4 об’єкти мережі, загальною площею понад 1 млн м кв.

Нагадаємо, що девелопер і інвестор Blockbuster Mall – Mandarin Plaza. Концепція ТРЦ була розроблена Віталієм Бойко (NAI Ukraine).

Mandarin Plaza

Mandarin Plaza заснована у 2000 році. Сьогодні компанія є лідером з девелопменту торгово-розважальних та бізнес-центрів в Україні. Mandarin Plaza є інвестором наймасштабніших проектів на українському торговельному ринку нерухомості: Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інші.

NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує 45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.