NAI Ukraine: Відкриття магазинів групи Inditex суттєво збільшило товарообіг орендарів товарної групи fashion у Lavina Mall

NAI Ukraine: Відкриття магазинів групи Inditex суттєво збільшило товарообіг орендарів товарної групи fashion у Lavina Mall

11.09.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

У серпні 2017 року, завдяки відкриттю магазинів Inditex і об’єднанню торгової галереї ТРЦ Lavina, відбулося суттєве зростання потоку споживачів з високим рівнем доходу, що суттєво збільшило товарообіг орендарів товарної групи fashion, та попутних товарних груп, таких як білизна – на 50%, ювелірні вироби – на 30%, портативна електроніка – на 25% та парфумерія – на 20%. Про це повідомив CEO NAI Ukraine  Віталій Бойко.

Зокрема, значне зростання товарообігу відбулося у орендарів орієнтованих на аудиторію з доходом середній і середній плюс. Таких як N.UnoPorte – товарообіг зріс на 200%, Eterna – на 200%, Pierre Cardin – на 200%, LERROS – на 130%, Calvin Klein Jeans – на 100%, NAF NAF – на 80%, Loriblu – на 60%, Ecco – на 50%, Roy Robson – на 50%, United Colors of Benetton –  на 40%, Lee Cooper – на 30%,  Intertop – на 25% і Marella – на 20%.

«Зростання конкуренції завдяки відкриттю магазинів Inditex, насправді, не призвело до падіння товарообігу, а навпаки призвело до його стрімкого зростання, і також істотно збільшило відвідуваність ТРЦ», – підкреслив Віталій Бойко.

Як повідомлялося, кількість підписаних договорів на відкриття магазинів в Lavina Mall наблизилася до 90%. Поки ще не всі магазини завершили ремонти, показник фактичної наповненості ТРЦ становить більше 75%. А вже наступного тижня відбудеться відкриття 5 тис. кв. м. нових магазинів, серед яких: Stradivarius, Calliope, Superdry, Timberland, Skechers та Galaxy Bar.

Так, зараз тривають активні ремонтні роботи в магазинах LPP Group (Reserved, Cropp, House, MOHITO і SiNSAY). У Lavina Mall вже відкрито близько 300 магазинів, серед яких ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Benetton, Brocard, Lacoste, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, V.I.P.A., Orsay, Pimkie , Lerros, Intertop, Saucony, Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші.

У червні 2017 товарообіг в Lavina Mall у порівнянні з травнем виріс на 22%, а в липні на 14% в порівнянні з червнем, у серпні товарообіг зріс на 30% у порівнянні з липнем. А з квітня цього року у порівнянні з серпнем цей показник виріс на 90%.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамолл площею 170 280 м. Кв. Lavina Mall – це сама найбільша та найдовша fashion-галерея в Україні, найбільший в Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.). І найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. Lavina Mall – перший з 7 мегамоллів споруджуваних в кращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП 4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com