NAI Ukraine: Улюблений бренд зірок Superdry відкриває флагманський магазин у Lavina Mall

NAI Ukraine: Улюблений бренд зірок Superdry відкриває флагманський магазин у Lavina Mall

22.09.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Флагманський магазин британського бренду Superdry відкриється 23 вересня у рамках Shopping Fest у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. Superdry  –  виробник еклектичного чоловічого та жіночого одягу, а також аксесуарів. У магазині будуть представлені cпортивна лінійка Superdry Sport, Studio та лінійка для зимових видів спорту Snow. Новий магазин буде виконаний у міксі стилів Urban та Industrial — з використанням великої кількості зістареного грубого металу та натурального дерева.

«Lavina Mall — новий, перспективний і найбільший ТРЦ в Україні, і саме тому було прийнято рішення відкрити флагманський магазин Superdry, площею 350 м.кв., саме тут», – розповів Максим Добронецький, маркетолог Ultragroup – компанії, що виводить на український ринок британський бренд одягу Superdry.

Натхнені токійським подорожжю, Джуліан Данкертон і Джеймс Холдер створили бренд Superdry у 2003 році та залишаються його ідейними натхненниками і сьогодні. Завдяки Джуліану і Джеймсу, стиль Superdry залишається незмінним із першого дня існування марки: унікальний крій,  надзвичайно м’яка бавовна з автентичним вінтажним нальотом, високоякісні тканини та знакові принти — все це стало лейтмотивом становлення нової класики. Запорукою успіху стало співвідношення ціни, якості та незмінна вірність традиціям. Перша колекція Superdry складалася з 5 моделей футболок, у тому числі легендарної Osaka 6, що отримала широкий резонанс завдяки появі в ній Девіда Бекхема. Естафету підхопила давня прихильниця бренду Кейт Уінслет. Серед зіркових шанувальників Superdry — Леонардо ДіКапріо, Гвен Стефані, Рита Ора і багато інших.

«Основа цільової аудиторії [бренду]  — це сучасні вимогливі люди, які цінують якість, високу компліментарність предметів гардероба відносно один одного, але при цьому зважають на помітний характер, колорит одягу. Одяг повинен бути універсальним, але ні в якому разі не нудним», – додав Максим Добронецький.

Вже завтра відвідувачі найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall зможуть оновити свій осінній гардероб у флагманському магазині Superdry. Нагадаємо, що у рамках Shopping Fest у ТРЦ відкривається низка магазинів, серед яких – Calliope, Sketchers, Stradivarius та Timberland. У цей день на відвідувачів також чекає виступ відомої співачки Христини Соловій.

Читайте також: