NAI Ukraine: Український бренд дитячого одягу InComer — тепер у Lavina Mall (новини проектів)

NAI Ukraine: Український бренд дитячого одягу InComer — тепер у Lavina Mall (новини проектів)

29.06.17
Розмір шрифту A- A+

Магазин українського дитячого одягу InComer відкрився у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. InComer — сучасний бренд дитячого взуття та одягу, по-дорослому вишуканого та водночас милого і чарівного як і саме дитинство. В асортименті бренду — одяг та взуття для хлопчиків і дівчат від народження до 10 років.

Як стверджують творці бренду, головна ідея InComer —  створити особливі речі з настроєм; речі, що приносять радість маленьким модникам та їхнім батькам. Для цього працює команда талановитих і професійних дизайнерів, технологів та фахівців з виробництва — команда людей, яких об’єднує прагнення зробити по-справжньому якісний продукт для дітей.

Для виготовлення взуття та одягу InComer використовується новітнє італійське обладнання та найкращі матеріали. Тут уважно стежать за тим, аби взуття для маленьких клієнтів відповідало рекомендаціям сучасної ортопедії. Взуття InComer рекомендовано Асоціацією ортопедів України.

Від сьогодні відвідувачі найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall зможуть придбати одяг та взуття для маленьких модників та модниць у новому магазині InComer.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 11 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com