NAI Ukraine: У вересні товарообіг ТРЦ Lavina Mall виріс на 18%

NAI Ukraine: У вересні товарообіг ТРЦ Lavina Mall виріс на 18%

13.10.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

У найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall продовжується стабільний ріст товарообігу. Так, у вересні товарообіг ТРЦ виріс на 18%. Про це повідомив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Найбільший ріст товарообігу у вересні показали магазини середньої та середньої+ категорії. Товарообіг Finch-Hatton виріс на 200%, Loriblu – на 73%, Eterna – 20%, Lee Cooper – 43%, Roy Robson – 15%, Betty Barclay – 30%, Leross – 70%, а також Promod – на 32%.

Ріст товарообігу також показали магазини електроніки: Comfy – 20%, Eldorado – 8%, Samsung – 60%.

Стабільно кожен місяць ріст продажів показує сегмент розваг – Multiplex – на 50%, Сімейний парк розваг «Галактика» – на 70%. Це, у свою чергу, позитивно впливає на товарообіг ресторанів швидкого харчування (наприклад, товарообіг McDonald’s виріс на 18%).

Збільшення товарообігу обумовлено низкою факторів. Продовжується стрімке зростання щоденної відвідуваності ТРЦ. Зокрема, на вихідних денна кількість відвідувачів перевищує 50 тис., а останніх вихідних датчики зареєстрували відмітку 55 тис. Зростання показників відвідуваності з початком осіннього торговельного сезону та активним маркетинговим діям адміністрації Lavina Mall та управляючої компанії NAI Ukraine, спільно з орендарями.

Крім того, відкриття найбільшого у Східній Європі та флагманського для України магазину Zara остаточно підтвердило статус Lavina Mall, як центру fashion-ритейлу країни. Відбулося об’єднання галереї, що раніше була роз’єднана ремонтами у деяких магазинах. І сьогодні Lavina Mall – це понад 300 відкритих магазинів та найбільша пропозиція fashion товарів в Україні.

Завдяки усім цим факторам, вже 6 місяців поспіль ТРЦ показує стабільний ріст товарообігу. Нагадаємо, що за результатами серпня 2017 року загальний товарообіг у найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall у порівнянні з липнем зріс на 30%.

Кількість підписаних договорів оренди на відкриття магазинів у Lavina Mall становить 92%. Поки ще не всі магазини завершили ремонти, показник фактичної наповненості ТРЦ становить понад 80%.

Читайте також:

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове.