NAI Ukraine: У ТРЦ Lavina Mall зареєстровано новий рекорд відвідуваності

NAI Ukraine: У ТРЦ Lavina Mall зареєстровано новий рекорд відвідуваності

15.11.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Торгово-розважальний центр Lavina Mall продовжує бити власні рекорди – у неділю, 11 листопада 2017 року, ТРЦ відвідало 57 тисяч гостей. У будні дні відвідуваність Lavina Mall залишається на рівні 25-30 тисяч відвідувачів на день. Про це повідомив засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Ріст показників відвідуваності відбувається завдяки трьом основним факторам:

  • Унікальній пропозиції fashion товарів, адже сьогодні Lavina Mall – це 80 000 м кв. відкритих торгових площ та 92% підписаних договорів, найбільша Zara у Східній Європі, усі бренди Inditex, флагманські магазини LPP і, загалом, найбільша пропозиція fashion товарів в Україні.
  • Розважальній складовій: у ТРЦ успішно працює сімейний парк «Galaxy» (20 000 м² ) – один з найкращих критих парків розваг у Європі. «Galaxy» – це 12 екстремальних всесвітньо відомих атракціонів для дорослих, найдовша «крита» американська гірка у Європі, інтерактивний дитячий картинг, 7D кінотеатр та канатний парк — єдиний у світі в такому виконанні і комплектації. Більше того, у Lavina Mall надуспішно працює найбільший в Україні кінотеатр Multiplex.
  • Маркетинговим діям адміністрації Lavina Mall та управляючої компанії NAI Ukraine, спільно з орендарями. Концерти, фестивалі, зустрічі з зірками, шопінг-фести, майстер –класи та ін. відбуваються у ТРЦ щонайменше 4 рази на тиждень. Сьогодні Lavina Mall – це єдиний ТРЦ столиці, де мало не щодня можна потрапити на івент.

«Lavina Mall показує щораз успішніші результати, і вже сьогодні є найкращим торгово-розважальним центром країни за усіма показниками. Проте наразі нашою головною метою є подолати відмітку денної відвідуваності у 60 тисяч гостей на вихідних та 40 тисяч – у будні дні», – зазначив Віталій Бойко.

Нагадаємо, що торгово-розважальний центр Lavina Mall став лауреатом премії CP AWARDS 2017 у номінації «Великий торговельний центр». Урочиста церемонія нагородження відбулася 27 жовтня у столиці України.

Читайте також: