NAI Ukraine – у шорт-листі кращих компаній за версією CEE RETAIL AWARDS. CEO та засновник NAI Ukraine Віталій Бойко номінований на звання Professional of the Year

NAI Ukraine – у шорт-листі кращих компаній за версією CEE RETAIL AWARDS. CEO та засновник NAI Ukraine Віталій Бойко номінований на звання Professional of the Year

24.12.18
Розмір шрифту A- A+

NAI Ukraine завершує рік на високій ноті: компанія потрапила в шорт-лист головної галузевої премії у Центральній та Східній Європі CEE RETAIL AWARDS відразу в двох категоріях.

Перша номінація – Agency of the Year, де також представлені ASPENN, CBRE, Colliers International, Cushman & Wakefield та JLL.

У категорії Professional Service Provider ми конкуруємо з ASB Group, APA VIA i Partnerzy, CAPS, First Title, Grupa 5 Architekci, IMS, KPMG Poland, MAGO, Multidekor, MK Illumination, Online Real Assets, Tara Consulting і We Are Pop Up.

CEO та засновник NAI Ukraine Віталій Бойко номінований на звання Professional of the Year. Віталій Бойко є засновником та CEO компанії NAI Ukraine і архітектурного бюро Urban Experts, а також відомий як автор концепцій Ocean Plaza, Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, торгових центрів Smart Plaza, Respublika Mall і багатьох інших.

CEE Retail Real Estate Awards вручається EuropaProperty.com за підсумками голосування міжнародного журі, що складається з авторитетних професіоналів ринку комерційної нерухомості.

Нагадаємо, місяць тому NAI Ukraine отримала нагороду як найкраща брокерська компанія року за версією Eastern Europe RETAIL AWARDS 2018 – цю премію також вручає EuropaProperty.com. У 2017 році Віталій Бойко визнаний персоною року за версією EE Real Estate Project Awards.

Цієї осені NAI Ukraine присуджено міжнародну премію European Property Awards-2018 у номінації Property Consultancy for Ukraine. А британське ділове видання Global Banking & Finance Review визнало NAI Ukraine кращою консалтинговою компанією відразу в трьох країнах – Україні, Казахстані та Білорусі.