Кількість підписаних договорів на відкриття магазинів у Lavina Mall перевищила 89%

Кількість підписаних договорів на відкриття магазинів у Lavina Mall перевищила 89%

16.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

У серпні кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 89%. Після відкриття цілої низки брендів іспанської групи Inditex (ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear та Massimo Dutti), магазинів Terranova, Tommy Hilfiger та Superstep, загальною площею понад 10 000 м кв., заповнюваність Lavina Mall склала 75 %. Крім того, ремонти закінчуються у магазинах LPP Group. Двоповерховий магазин Reserved буде найбільшим у країні— понад 2000 м.кв. Також, найближчим часом очікується поява магазинів нових для України брендів у Lavina Mall.

“Відкриття у Lavina Mall одного з найбільших магазинів Zara у Східній Європі та низки інших магазинів групи Inditex вкотре підтверджує успішність концепції шопінгтеймент, що також закладена у Blockbuster Mall та Ocean Mall. Тепер Lavina Mall має найкращий та найбільший асортимент по всім товарним групам з магазинами в абсолютно нових та унікальних форматах, на відміну від інших  ТРЦ  Києва. Тобто тепер відвідувачі Lavina Mall ніде більше в Україні не зможуть отримати таку пропозицію та задовольнити усі свої запити пов’язані із шопінгом та розвагами”, – зазначив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Загалом, у ТРЦ відкрито близько 300 магазинів, серед яких Benetton, Brocard, Lacoste, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, V.I.P.A., Orsay, Pimkie, Lerros, Intertop, Saucony. Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші. Щотижня відкриваються від 3 до 7 нових магазинів, і до серпня (включно) планується відкриття усіх великих якірних орендарів.

Торгово-розважальний центр Lavina Mall став головним fashion-destination міста Києва. У червні 2017 року товарообіг у найбільшому ТРЦ України у порівнянні з травнем виріс на 22%, а у липні на 14% у порівнянні з червнем.

Нагадаємо, що автором концепції Lavina Mall, Ocean Mall та Blockbuster Mall є засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.