NAI Ukraine: У найбільшому ТРЦ Європи “Південний” відкриється багатоцільова арена на 10 000 глядачів

NAI Ukraine: У найбільшому ТРЦ Європи “Південний” відкриється багатоцільова арена на 10 000 глядачів

18.07.17
Розмір шрифту A- A+

У новому торгово-розважальному центрі “Південний” з’явиться багатоцільова арена на 5-10 тис. глядачів. ТРЦ “Південний” — один із мережі суперрегіональних мегамолів, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall і Blockbuster Mall. Розважальна складова кожного нового об’єкта мережі істотно розширюється. У “Південному”, крім найбільшого кінотеатру в країні, меблевого та продовольчого гіпермаркетів, буде зона розваг у 100 тис. м. кв. У ТРЦ відкриється багатоцільова арена, яка використовуватиметься як для рекреаційної ковзанки, баскетбольних матчів, боксерських поєдинків та різноманітних івентів, так і для кіберспорту. Автором концепції мережі суперрегіональних мегамолів, серез яких ТРЦ “Південний”, є Віталій Бойко — CEO та засновник NAI Ukraine.

На сьогодні, Україна займає 6 місце у світі за рівнем розвитку кіберспорту. Перший кібер клуб у країні, Asus Cyber Zone, відкрився ще у 2001 році у столичному торговому центрі Метроград. Кіберспорт користується величезною популярністю серед українців: серед шанувальників “онлайн спорту” — переважно молодь від підліткового віку до 30 років. За останні 15 років українські кібер-спортсмени здобули 10 золотих, 3 срібні та 6 бронзових медалей на світовій кібер арені, а Kiev CyberSport Arena на вул. В. Гетьмана, завбільшки понад 1500 м.кв., була визнана однією з найкращих майданчиків у Європі. Загалом, український ринок кіберспорту оцінюється у 1 млрд. дол. США, з річним приростом у 50%.

Тоді як для України кібер арени у торгових центрах — явище зовсім нове, багатоцільові арени вже давно стали частиною ТРЦ у всьому світі: тут проводяться спортивні та культурні івенти, і змагання з кібер спорту зокрема. Наприклад, у Mall of Asia є кібер арена, розрахована на 20 000 чоловік, де у 2016 році проводився Manila Major 2016 – міжнародний кіберспортивний турнір по комп’ютерній грі Dota 2 з призовим фондом у 3 млн. доларів США.

Індустрія ігор у 2017 році оцінюється у 108,9 млрд. дол. США та об’єднує 2.2 млрд. активних користувачів у всьому світі. Призові фонди турнірів — від декількох тисяч до 11 млн. дол. США, із не менш значними оборотами букмекерських контор та мерчандайзингу.

“Розміщення кібер арени у найбільшому торгово-розважальному центрі Європі “Південний” створює додаткові переваги для синергії шопінгу та розваг та доповнює майбутню мережу мегамолів унікальною розважальною складовою. Це збільшує як відвідуваність ТРЦ, так і майданчику кібер розваг “, — зазначив CEO і засновник NAI Ukraine Віталій Бойко.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.