Товарообіг ТРЦ Lavina Mall збільшився на 14%

Товарообіг ТРЦ Lavina Mall збільшився на 14%

14.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Загальний товарообіг у  Lavina Mall у липні зріс на 14% у порівнянні з червнем 2017 року, продовжуючи позитивний тренд.

«І, хоча товарообіг виріс не так як у попередньому місяці, однак це сталося у найважчий для ритейлерів місяць, що руйнує загальновідомі стереотипи. Найбільший торгово-розважальний центр України Lavina Mall з кожним місяцем закріплює свій статус головного fashion destination Києва», – зазначив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Так, найкращі показники зростання товарообігу показали магазини дитячих товарів (Mothercare, OVS Kids, SMYK), що пояснюється широким асортиментом, канікулами у школах, зростаючим туристичним потоком у сімейний розважальний парк Galaxy та початком підготовки до школи. Далі йдуть магазини моди – середнього цінового діапазону (група Fashion Rent – зростання від 17% до 70%, група Argo – від 25% до 50%, група BNS Trade – від 40% до 50%)  та спортивних товарів (New Balance – на 185%, Saucony, Arena) що пов’язано з великою кількістю відпусток, коли люди оновлюють свій гардероб. «Також можна відмітити магазини ювелірних виробів, парфумерії, годинників, оптики. Електроніка зросла на 50%, що пов’язано зі спекотною погодою , і збільшення товарообігу на 25% фудкорту пов’язано з релокацію, хоча і на старому місці результати були над успішні, але на новому місці продають ще більше», – прокоментував CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Як повідомлялося, у червні 2017 року  товарообіг у ТРЦ «Lavina» у порівнянні з травнем виріс на 22%.

Позитивний тренд зростання товарообігу у Lavina Mall забезпечує унікальний tenant mix (пул орендарів), ефективні спільні дії орендарів і керуючої компанії NAI Ukraine по маркетинговим активностям.

Нагадаємо, що 15 серпня 2017 року о 18:00 у наймасштабнішому ТРЦ України «Lavina» (Берковецька 6Д) відбудеться урочисте відкриття магазинів іспанської компанії Inditex (ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear та ін.) та Tommy Hilfiger, Terranova площею 10 000 м². Подія буде проходити у форматі шопінг-фестивалю під назвою «WOW DAY» за участі хедлайнера REAL O.

Кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 85%.  Загалом, у ТРЦ відкрито близько 300 магазинів брендів, серед яких Benetton, Brocard, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, Orsay, Pimkie, Lerros, Intertop, Saucony. Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші. Щотижня відкриваються від 3 до 7 нових магазинів, і до серпня (включно) планується відкриття усіх великих якірних орендарів.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.