NAI Ukraine: У Lavina Mall відкривається магазин унікального вітчизняного бренду жіночого одягу AZURI у новому форматі

NAI Ukraine: У Lavina Mall відкривається магазин унікального вітчизняного бренду жіночого одягу AZURI у новому форматі

08.09.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

У найбільшому ТРЦ України Lavina відкривається TM AZURI – український виробник жіночого одягу. Ця торгова марка є вітчизняним мас-маркетом, що грамотно впроваджує тенденції зі світових подіумів у повсякденний і святковий одяг.

У новому магазині AZURI у Lavina Mall буде широкий асортимент, який дозволить оновити практично весь гардероб в одному місці. Основними стилістичними напрямками бренду є casual, sport casual, cocktail і класика. Більшість виробів універсальні і дозволяють скласти багатофункціональний капсульний гардероб.

Особливістю TM AZURI є те, що це один з небагатьох українських брендів, що працює у режимі fast fashion, колекції оновлюються кілька разів на сезон, а значить покупець регулярно може побалувати себе річчю «з голочки».

У магазині AZURI у Lavina Mall передбачається “зона для чоловіків”,  де вони, не нервуючи, зможуть чекати своїх других половинок за переглядом телевізора і грою в Play Station.

Як повідомлялося, кількість підписаних договір на відкриття магазинів в Lavina Mall наблизилася до 90%. Поки ще не всі магазини завершили ремонти, показник фактичної наповненості ТРЦ становить 75%.

Так, зараз тривають активні ремонтні роботи в магазинах LPP Group (Reserved, Cropp, House, MOHITO і SiNSAY). У Lavina Mall вже відкрито близько 300 магазинів, серед яких ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Benetton, Brocard, Lacoste, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, V.I.P.A., Orsay, Pimkie , Lerros, Intertop, Saucony, Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші.

У червні 2017 товарообіг в Lavina Mall у порівнянні з травнем виріс на 22%, а в липні на 14% в порівнянні з червнем, у серпні товарообіг зріс на 30% у порівнянні з липнем.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com