NAI Ukraine: У Lavina Mall продовжується безпрецедентне зростання товарообігу

NAI Ukraine: У Lavina Mall продовжується безпрецедентне зростання товарообігу

11.09.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

За результатами серпня 2017 року загальний товарообіг у найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall у порівнянні з липнем зріс на 30%. Про це повідомив Віталій Бойко, CEO NAI Ukraine, що є ексклюзивним брокером та управляючою компанією Lavina Mall.

«Завдяки щомісячному росту у серпні товарообіг орендарів Lavina Mall у порівнянні з квітнем виріс на 90%, і це незважаючи на те, що традиційно літні місяці низько ефективні для більшості товарних груп у зв’язку із спадом відвідуваності і продажів. У середньому сьогодні товарообіг орендарів у Lavina Mall на один квадратний метр складає більше 200 доларів, і продовжує зростання», – прокоментував Віталій Бойко.

За словами CEO NAI Ukraine, стрімке зростання товарообігу у Lavina Mall вже четвертий місяць поспіль пояснюється взаємовигідною синергіє, яку забезпечує концепція шопінгтеймент. Зокрема, привернення уваги величезної кількості відвідувачів найбільшим у приміщенні розважальним парком у Європі Galaxy.

А у серпні такі значні показники зростання товарообігу у Lavina Mall пояснюються підготовкою до шкільного сезону та останнім місяцем канікул, коли люди повертаються з відпочинку. Це позитивно вплинуло на результати магазинів дитячої групи товарів, де товарообіг зріс у два рази та фут-корт – зростання більш ніж на 50%.

Відкриття магазинів групи Inditex в два рази збільшило товарообіг орендарів товарної групи fashion, та дяких попутних товарних груп, таких як парфумерія – на 20%, портативна електроніка – на 25%, білизна – на 50%, ювелірні вироби – на 30%.

Як повідомлялося, кількість підписаних договорів оренди на відкриття магазинів у Lavina Mall наблизилася до 90%. Поки ще не всі магазини завершили ремонти, показник фактичної наповненості ТРЦ становить більше 75%.

Так, зараз тривають активні ремонтні роботи в магазинах LPP Group (Reserved, Cropp, House, MOHITO і SiNSAY). У Lavina Mall вже відкрито близько 300 магазинів, серед яких ZARA, Oysho, Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Benetton, Brocard, Lacoste, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, V.I.P.A., Orsay, Pimkie , Lerros, Intertop, Saucony, Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші.

У червні 2017 товарообіг в Lavina Mall у порівнянні з травнем виріс на 22%, а в липні на 14% в порівнянні з червнем, у серпні товарообіг зріс на 30% у порівнянні з липнем.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамолл площею 170 280 м. Кв. Lavina Mall – це сама найбільша та найдовша fashion-галерея в Україні, найбільший в Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.). І найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. Lavina Mall – перший з 7 мегамоллів споруджуваних в кращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine є частиною NAI Global (входить до ТОП 4 консультантів з нерухомості у світі). За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com