Об’єм продажу на ринку житлової нерухомості зріс на 4%

Об’єм продажу на ринку житлової нерухомості зріс на 4%

31.07.17
Розмір шрифту A- A+

На кінець першої половини 2017 року, у Києві велися продажі у 178 новобудовах, що на 4% більше ніж в кінці 2016 року, на вторинному ринку кількість пропозицій зросла на 5%, говориться в аналітичному звіті компанії NAI Ukraine «Огляд ринків нерухомості Києва за І півріччя 2017 року».

У І половині 2017 року тенденція зростання на ринку житлової нерухомості продовжилася, проте лідерство закріпив Київ, тоді як передмістя зберегло темпи 2016 року.

Нагадаємо, що за підсумками 2016 року обсяги введення житла в експлуатацію у Києві і області збільшилися, переважно за рахунок обсягів будівництва у передмісті столиці. Найактивніше забудовувалися Солом’янський і Дарницький райони Києва, Києво-Святошинський район з містом Ірпінь в області.

«Найбільша кількість введених в експлуатацію метрів квадратних припала на житло бізнес класу, однак, це короткострокова ситуація, що не вплинула на структуру первинного ринку в цілому: як і раніше переважає бюджетне житло у невеликих площах», – прокоментував CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Як повідомлялося, ціни на житло у 2016 році продовжили падіння. Річне зниження досягло 12-13% для обох ринків Києва, і 6% для області. У першій половині 2017 року ціни залишалися відносно стабільними з деякими сезонними коливаннями.

«Кількість транзакцій з житловою нерухомістю показує зростання останні роки – причиною є падіння цін, реалізація відкладеного попиту і привабливість такого роду інвестування в умовах кризи фінансової системи. Проте, зростання пропозиції випереджає підвищення купівельної активності, що призводить до досить високої конкуренції на ринку. Подібна тенденція, швидше за все продовжитися в подальшому», – зазначив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Дивіться відео повної презентації огляду NAI Ukraine  у прес-центрі Liga.net.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.