NAI Ukraine: У червні товарообіг у Lavina Mall виріс на 22%

NAI Ukraine: У червні товарообіг у Lavina Mall виріс на 22%

24.07.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Тенденція зростання товарообігу у найбільшому торгово-розважальному центрі України «Lavina» триває, за результатами червня цей показник виріс на 22% у порівнянні з травнем 2017 року.

«Міфи продовжують руйнуватися. Всі знають, що літо найгірший сезон для торгівлі, але результати ТРЦ «Lavina» це спростовують, тому що все більше покупців вибирають Lavina Mall, де реалізована унікальна не лише для України, а й для Європи концепція шоппінгтеймент. І, Lavina Mall набирає все більшу популярність у покупців як головний fashion-destination центр міста Києва», – прокоментував CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Крім того, за словами Віталія Бойко, позитивний тренд зростання товарообігу у Lavina Mall забезпечує унікальний tenant mix (пул орендарів), ефективні спільні дії орендарів і керуючої компанії NAI Ukraine по маркетинговим активностям. «Цікаво відзначити, що найбільші показники по зростанню товарообігу у тих орендарів, які як раз проводили активні маркетингові дії», – підкреслив CEO NAI Ukraine.

Зокрема, найбільше зростання товарообігу в Lavina Mall показали такі магазини: MARELLA (fashion) – на 116%, STEM Underwear (fashion) – на 73%, ETAM (fashion) – на 64%, Pierre Cardin (fashion) – на 60%, PENTI (панчішно-шкарпеткова група) – на 52%, WALKER (fashion) – на 42%, STEM (fashion) – на 38%, OODJI (fashion) – на 30%, АЛЛО (електроніка) – на 25%, TEZ TOUR (туризм) – на більш ніж 24%,  Eldorado (електроніка) – на більш ніж 22%, INTERTOP (fashion) – на 22%, ORSAY (fashion) – на 22%, LC WAIKIKI (fashion) – на більш ніж 20%, OKAIDI (fashion) – на 20%, ECCO (fashion) – на 18%, Multiplex (розваги) – на 17%.

Нагадаємо, що на кінець червня кількість магазинів та підписаних договорів Lavina Mall перевищила 85%. Ремонти закінчуються у магазинах Inditex Group — усі 6 брендів групи (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius и Oysho) відкриються у нових унікальних форматах. Крім того, ремонти ідуть у магазинах LPP Group. Двоповерховий магазин Reserved буде найбільшим в Україні — понад 2700 м.кв.

Загалом, у ТРЦ відкрито понад 250 магазинів брендів, серед яких Benetton, Brocard, LC Waikiki, Calvin Klein Jeans, Betty Barclay, Fynch Hatton, STEM, Promod, Tally Weijl, Lee Cooper, NAF NAF, Levi’s, Orsay, Pimkie, Lerros, Intertop, Saucony. Walker, New Balance, Cosmo, Butlers, Arena, Etam, Triumph, Lisca, Golden Point та інші. Щотижня відкриваються від 3 до 7 нових магазинів, і до серпня (включно) планується відкриття усіх великих якірних орендарів.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 7 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.