NAI Ukraine: ТРЦ Rive Gauche, Ocean Mall та Blockbuster Mall увійшли у short-list номінації «Концепт-проект року» (торговельний центр) Eastern Europe Project Awards 2017

NAI Ukraine: ТРЦ Rive Gauche, Ocean Mall та Blockbuster Mall увійшли у short-list номінації «Концепт-проект року» (торговельний центр) Eastern Europe Project Awards 2017

21.11.17
Пов'язаний проект ТРЦ Rive Gauche Розмір шрифту A- A+

Три унікальні проекти, якими займається компанія NAI Ukraine, – торгово-розважальні центри Rive Gauche, Ocean Mall та Blockbuster Mall увійшли у short-list номінації «Концепт-проект року» (торговельний центр) Eastern Europe Project Awards 2017. Переможець буде оголошений у четвер, 23 листопада 2017 року, в готелі Fairmont Grand Hotel, Київ.

Rive Gauche

Rive Gauche — торгово-розважальний центр, який компанія Іммошан Україна будує на Лівому березі Києва, у густонаселеному районі Позняки, на перетині вулиць Здолбунівської, Михайла Драгоманова та проспекту Петра Григоренка. Реалізація ТРЦ Rive Gauche, загальною площею 150 000 кв.м., здійснюється двома фазами, відкриття яких відбудеться наприкінці 2017 та у 2019.

Компанія NAI Ukraine є ексклюзивним брокером ТРЦ Rive Gauche.

Ocean Mall

Ocean Mall – один з найбільш очікуваних об’єктів столичного ринку торгової нерухомості  відкриється у жовтні 2018 року. Blockbuster mall – ТРЦ з унікальною розважальною складовою, що будується поруч з майбутнім парком Почаїна.

Blockbuster Mall

Торгово-розважальний центр, загальною площею понад 200 тис. м кв, буде введено в експлуатацію в листопаді 2018 року.

Завдяки своєму оптимальному розташуванню Blockbuster Mall стане головним торговим об’єктом для жителів Подолу, Рибальського півострова, Оболоні, Троєщини, Петрівки та Мінського масиву – тобто для понад мільйона населення столиці.

У Blockbuster Mall відкриються одразу два розважальних парки.

Нагадаємо, що девелопер і інвестор Blockbuster Mall – Mandarin Plaza. Концепція ТРЦ була розроблена Віталієм Бойко (NAI Ukraine). Компанія NAI Ukraine є ексклюзивним брокером обох ТРЦ.

Планується, що Ocean Mall, Blockbuster Mall та Lavina Mall стануть першими об’єктами у мережі суперрегіональних торгово-розважальних центрів, що будує Mandarin Plaza. Мережа складатиметься з 7 торгово-розважальних центрів, загальною площею 2,1 млн. м кв. та сумою інвестицій понад 1,5 млрд. дол.

EE Real Estate Forum & Project Awards 2017

Міжнародна премія і форум проходять вже третій рік поспіль, збираючи на одному майданчику професіоналів ринку нерухомості, девелоперів, банкірів, інвесторів, представників державних структур і агентств, а також лідерів бізнесу. Третій EE Real Estate Forum & Project Awards 2017 пройде 23 листопада в готелі Fairmont Grand Hotel, Київ.

У цьому році Премія включає 21 номінацію у 2-х категоріях: премії для об’єктів і професійні премії для компаній. Крім того, учасники форуму визначать Персону року на ринку нерухомості.

Читайте також: