NAI Ukraine: Торгово-розважальний центр Ocean Mall відкриється у листопаді 2018 року

NAI Ukraine: Торгово-розважальний центр Ocean Mall відкриється у листопаді 2018 року

21.09.17
Пов'язаний проект Ocean Mall Розмір шрифту A- A+

Ocean Mall, один з найбільш очікуваних об’єктів столичного ринку торгової нерухомості, завершує фундаментні роботи та переходить до монтажу каркасу будівлі. Три найбільші компанії – “Альтіс”, “Євроінтербуд” та “Основа” – ведуть будівництво цього грандіозного об’єкта. Дата завершення будівництва Ocean Mall – жовтень 2018 року. Відкриття відбудеться у листопаді 2018 року.

«Усі великі площі в Ocean Mall давно здані. У новому ТРЦ відкриються 500 магазинів, загальною площею 100 тис. м кв, кінотеатр із залом IMAX і 4DX і гігантський розважальний Діджитал парк, площею 30 тис. м кв. Завдяки найбільшим світовим фешн-ритейлерам, які заходять в Ocean Mall, і діючим ритейлерам в Ocean Plaza, проект стане головним ТРЦ центральної частини Києва», – заявив засновник Mandarin Plaza Вагіф Алієв.

Якірні орендарі ТРЦ Ocean Mall зайняли близько 50% площ. Серед «якорів» – багато нових імен для українського ринку. Унікальний tenant mix ТРЦ забезпечений завдяки поєднанню найкращих світових брендів, серед яких гігантські fashion ритейлери – fast, affordable fashion, преміум і середній сегменти в одному місці.

Концепція Ocean Mall була розроблена Віталієм Бойко (NAI Ukraine) та Саймоном Скоттом (Leslie Jones Architecture). Загальна площа ТРЦ становитиме 300 000 м кв., а торгова площа – 100 000 м кв.

«Ocean mall стане першим великим торговим центром з англійською торговою архітектурою в Україні. Свого часу, при створенні концепції Ocean Plaza ми орієнтувалися на один з найкращих торгових центрів світу – лондонський Westfield. Сьогодні ми можемо пишатися тим, що концепція Ocean mall розроблена спільно з творцями лондонських ТРЦ Westfield », – зазначив засновник і CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Крім того, поруч з ТРЦ Ocean Mall буде побудована абсолютно нова транспортна розв’язка, яка дозволить ліквідувати затори на Либідській площі і дозволить потрапляти у паркінг об’єкта на 2000 машиномісць без будь-яких транспортних проблем.

«На момент відкриття Ocean Mall мережа суперрегіональних торгових центрів складатиметься з 3 торгових центрів – Lavina Mall, Blockbuster Mall та Ocean Mall. У процесі підготовки до будівництва сьогодні знаходяться ще 4 об’єкти мережі, загальною площею понад 1 млн м кв.», – розповів голова наглядової ради Mandarin Plaza Олександр Черницький.

Mandarin Plaza

Mandarin Plaza заснована у 2000 році. Сьогодні компанія є лідером з девелопменту торгово-розважальних та бізнес-центрів в Україні. Mandarin Plaza є інвестором наймасштабніших проектів на українському торговельному ринку нерухомості: Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інші.

NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. мм зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує 45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.

 

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове.