NAI Ukraine: Сімейний ресторан “Galaxy Bar” відкривається у рамках Shopping Fest у Lavina Mall

NAI Ukraine: Сімейний ресторан “Galaxy Bar” відкривається у рамках Shopping Fest у Lavina Mall

22.09.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Сімейний ресторан “Galaxy Bar” відкривається 23 вересня у рамках Shopping Fest у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. 

Galaxy Bar відкриється у сімейному парку розваг Галактика та розміститься на двох поверхах. На другому поверсі будуть бенкетні кімнати — відвідувачі зможуть замовити окремий зал для дитячих свят. До того ж, готуються спеціальні анімаційні програми за участю улюблених персонажів, героїв мультфільмів, конкурси та розваги, які урізноманітнять будь-який захід.

«Галактика — унікальний критий парк розваг, у якому можна покататися на екстремальних атракціонах, відвідати мотузковий і батутний парки. Це ідеальне місце для незабутнього свята і, звичайно, найкраще завершення такого дня — це святковий обід / вечеря в унікальному ресторані “Galaxy Bar”, де подбають не лише про святковий стіл, а й про анімаційну програму для дітей та підлітків», – зазначив директор мережі ТРК “Restaurants” Титов Родіон Олександрович.

У сімейному ресторані є лінія роздачі, де можна швидко та смачно поїсти. Для тих, хто бажає відпочити після атракціонів, у “Galaxy Bar” є зручні дивани та меню, спеціально розроблене шеф-кухарем закладу. У закладі можна буде спробувати страви італійської, української та європейської кухонь.

Нагадаємо, що у Lavina Mall вже успішно працюють два інші ресторани мережі ТРК “Restaurants” – “ЧАЧАСАЛА” та паб  “Shatun”.

У рамках Shopping Fest у ТРЦ відкривається низка магазинів, серед яких – Calliope, Superdry, Sketchers, Stradivarius та Timberland. У цей день на відвідувачів також чекає виступ відомої співачки Христини Соловій.

Читайте також: