NAI Ukraine розробила концепцію житлового мікрорайону у Києві площею 170 тис. м. кв

NAI Ukraine розробила концепцію житлового мікрорайону у Києві площею 170 тис. м. кв

08.08.17
Розмір шрифту A- A+

NAI Ukraine розробила концепцію житлового мікрорайону у Києві площею 170 тис.м.кв, яка дозволить створити якісне середовище проживання із розумною щільністю забудови. NAI Ukraine визначила оптимальну квартирографію, щільність забудови, ергономічне планування та концепцію торгово-сервісної інфраструктури.

У рамках концепції було розроблено набір торгових та сервісних функцій, необхідний для забезпечення транзитного трафіку, комфорту місцевих жителів, а також для створення повноцінної інфраструктури нового житлового мікрорайону.

“Грамотне планування інфраструктури у житловому комплексі робить його привабливим як для ритейлерів, так і для майбутніх мешканців, Якщо у мікрорайоні є все, що потрібно для життя — ресторани, бутики і т.д , жителям не потрібно бути близько до центру міста, адже у них є високоякісна інфраструктура. Усе це ми заклали у грамотну концепцію, що збільшить продаж житла та покращить якість життя у комплексі”, — зазначив CEO та засновник NAI Ukraine Віталій Бойко.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує 45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.