NAI Ukraine: Ресторан сучасної японської кухні «Сушия» – тепер у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall (новини проектів)

NAI Ukraine: Ресторан сучасної японської кухні «Сушия» – тепер у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall (новини проектів)

19.07.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Ресторан сучасної японської кухні «Сушия» відкрився на другому поверсі найбільшого торгово-розважального центру України Lavina Mall. Тепер відвідувачі ТРЦ після вдалого шопінгу, перегляду кінопрем’єри чи надзвичайного фану у найбільшому критому парку атракціонів у Європі Галактика зможуть насолодитися витворами японської кухні, відпочити та подивитися на фонтани з ресторану «Сушия».

«Сушия» – найбільша мережа ресторанів японської кухні, що об’єднує 39 ресторанів у 13 містах України. Перший ресторан «Сушия» відкрився у Києві у 2006 році і відразу завоював прихильність відвідувачів завдяки широкому вибору страв японської кухні, приємній атмосфері, демократичним цінам, високій якості продуктів і сервісу.

Відвідувачі «Сушия» можуть бути впевнені у якості та свіжості продуктів. Основний пріоритет компанії – пропонувати гостям смачні, свіжі та корисні для здоров’я страви. Власна система логістики та прямого імпорту основних продуктів дозволяє отримувати продукти найвищої якості та зберігати демократичні ціни.

У «Сушия» використовуюітся свіжозаморожені морепродукти – цей метод шокового заморожування при -30°C дозволяє зберегти усі корисні властивості та смак продукту. Це стандартний спосіб зберігання, що використовується у всьому світі і, зокрема, на батьківщині суші – у Японії. Заморожена у такий спосіб риба та морепродукти розморожуються лише один раз – безпосередньо перед подачею на стіл.

Усі без винятку продукти, що використовуються у «Сушия», проходять кілька рівнів перевірки на відповідність міжнародним та українським стандартам (IFS – International Food Standard, FSA ISO 9001 – Food Standards Agency та ін.): на етапі виробництва, під час транспортування, на етапі ввезення в Україну, а також безпосередньо у ресторані «Сушия».

Суші, сети, роли, супи, салати, культові “Філадельфія” чи “Зелений дракон”, гарячі страви с рисом чи локшиною — у «Сушия» кожен відвідувач Lavina Mall знайде щось на власний смак. А завдяки гармонійному інтер’єру, ресторан підходить як для сімейного відпочинку з малечею, так і для ланчу з друзями чи навіть для романтичної вечері за келихом вина.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com