NAI Ukraine приєдналась до European Business Association

NAI Ukraine приєдналась до European Business Association

31.10.17
Розмір шрифту A- A+

Консалтингова компанія NAI Ukraine, що представляє в Україні NAI Global (ТОП 4 світових лідерів з консалтингу у нерухомості), стала членом European Business Association (EBA), що об’єднує понад 900 компаній, які працюють в Україні.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine працює з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Засновник компанії NAI Ukraine Віталій Бойко є автором вихідних концепцій таких знакових торговельних об’єктів як Ocean Plaza, Lavina Mall, Blockbuster Mall, Ocean Mall та інших.

Про EBA

EBA заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. Сьогодні ця Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку. Головними сферами діяльності EBA є захист інтересів іноземних та вітчизняних інвесторів на найвищому державному рівні; сприяння співпраці компаній-членів і налагодження тісних контактів між ними; допомога підприємствам у розвитку на українському ринку, включаючи можливості PR; забезпечення компаній-членів комплексною інформацією про те, що відбувається в країні та її регуляторному полі.