NAI Ukraine знову представить ринок комерційної нерухомості України на інвестиційному форумі EXPO REAL у Мюнхені

NAI Ukraine знову представить ринок комерційної нерухомості України на інвестиційному форумі EXPO REAL у Мюнхені

02.10.17
Розмір шрифту A- A+

4-6 жовтня компанія NAI Ukraine представить інвестиційні пропозиції ринку комерційної нерухомості України на міжнародній виставці EXPO REAL у Мюнхені. Форум є наймасштабнішим заходом у галузі комерційної нерухомості, девелопменту, інвестицій та місцем зустрічі лідерів ринку з усього світу.

Виставка вже 20 років об’єднує фінансистів, консультантів з питань нерухомості, банкірів, інвесторів, архітекторів та менеджерів усіх рівнів. Саме на EXPO REAL обговорюються і вирішуються найважливіші питання галузі, і учасники події першими дізнаються про останні тенденції індустрії.

«Основний фокус EXPO REAL – налагодження контактів між попитом і пропозицією у галузі комерційної нерухомості. Захід створює оптимальні можливості для презентації українських проектів міжнародним інвесторам, адже на EXPO REAL приїжджають усі ключові представники європейської індустрії нерухомості», –  зазначив CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Усі три дні на EXPO REAL працюватиме спільний стенд NAI Global та NAI Apollo (C1.320), що стане місцем зустрічі з партнерами та майбутніми клієнтами, а також з представниками NAI Global з усього світу. Так, 5 жовтня на форумі відбудеться зустріч офісів компанії, серед яких – NAI atrium, NAI Baltics, NAI Prochazka & Partners, NAI Netherlands та NAI REA Caucasus.

«У нас вже заплановані десятки зустрічей з представниками інституціональних інвесторів та приватних інвестиційних фондів, девелоперами та іншими лідерами ринку нерухомості з Литви, Латвії, Естонії, Грузіі, Румунії, Болгарії, Угорщини, Кіпру та більшості країн Західної Європи», – розповів керівник департаменту корпоративної нерухомості Дмитро Корнієнко.

Якщо Ви прагнете презентувати проект, що потребує залучення інвестицій, для інвесторів з усього світу, зателефонуйте за номером 044 33 77 6 77.

Нагадаємо, що у 2016 році компанія NAI Ukraine також успішно представляла Україну на Expo Real.

EXPO REAL

Експозиція EXPO REAL пройде у 6 виставкових павільйонах загальною площею 64 000 кв.м. Минулого року виставка зібрала 1 653 експонентів та 36 893 відвідувачів з 74 країн.

У рамках EXPO REAL відбудуться понад 100 конференцій і дискусій, де понад 400 експертів з різних країн обговорять тренди ринку нерухомості, фінансових та інвестиційних ринків.

NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд. доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове.