NAI Ukraine представить об’єкти комерційної нерухомості України на власному стенді на MAPIC у Каннах

NAI Ukraine представить об’єкти комерційної нерухомості України на власному стенді на MAPIC у Каннах

10.11.17
Розмір шрифту A- A+

NAI Ukraine – єдина українська консалтингова компанія , яка з 15 до 17 листопада 2017 року відкриє власний стенд на міжнародній виставці нерухомості MAPIC у Каннах.

Як зазначив CEO та засновник NAI Ukraine Віталій Бойко, участь компанії у MAPIC збігається зі стратегічною метою України як держави – залучити якомога більше інвестицій в економіку. «MAPIC – це міжнародна платформа, що дає можливість представити український ринок нерухомості для міжнародних інвесторів та ритейлерів, показати інвестиційний потенціал України та презентувати  об’єкти комерційної нерухомості, аналогів яким немає у Європі. Зокрема, торгово-розважальні центри, якими зараз займається команда NAI Ukraine Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та Rive Gauche», – сказав Віталій Бойко.

 

MAPIC – головна подія на міжнародному ринку нерухомості. Понад 8500 учасників з 80 країн, більш ніж 2100 ритейлерів, 2500 девелоперів, 360 інвестиційних компаній та інші представники галузі.

MAPIC дозволяє залучити провідних гравців індустрії – від інвесторів та ритейлерів до представників торгових центрів – забезпечуючи, таким чином, унікальну зустріч професіоналів з усього світу.

 

 

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, Rive Gauche та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Читайте також: