NAI Ukraine: Польський бренд CCC відкрив магазин в ТРЦ Lavina Mall

NAI Ukraine: Польський бренд CCC відкрив магазин в ТРЦ Lavina Mall

18.05.18
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Провідний польський бренд взуття та сумок CCC відкрив магазин у найбільшому торгово-розважальному центрі України  Lavina Mall.

З нагоди відкриття магазину в ТРЦ відбудеться грандіозний шопінг-фест. Головним гостем фестивалю  у Lavina Mall буде ROZHDEN. Відвідувачів також чекатиме велика концертна програма з конкурсами.

Як зазначив директор CCC Ukraine Максим Кінаш для онлайн-видання Retailers, український ринок є стратегічним для бренду CCC, адже в Україні попит на продукцію польського виробництва постійно зростає, насамперед завдяки високій якості продукції цієї країни а також доступним цінам на товари. Компанія є найбільшим ритейлером взуття в Центральній Європі та найбільшим виробником взуття у всій Європі. На сьогодні CCC має магазини у 16 країнах, серед  них – Чехія, Польща, Словаччина, Угорщина, Німеччина, Хорватія.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, найбільший український мегамолл площею 170 280 м. кв. Lavina Mall – це найбільша та найдовша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (23 тис. м. кв.) і найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 зал.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні з липня 2016 року. Компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall, Rive Gauche та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду.  Засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко став «Персоною року на ринку нерухомості» за версією міжнародної премії EEA Real Estate Project Awards 2017. Більш детальна інформація – за посиланням  http://naiukraine.com

Читайте також:

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове