NAI Ukraine починає набір орендарів у новий торговий центр у Києві площею 30 тис. кв. метрів

NAI Ukraine починає набір орендарів у новий торговий центр у Києві площею 30 тис. кв. метрів

22.02.17
Розмір шрифту A- A+

Консалтингова компанія NAI Ukraine визначена лізинговим агентом для торгового об’єкта у центрі Києва, загальною площею 30 тис. кв. м. Відкриття нового ТЦ заплановано у кінці 2017 року, а до цього буде проведено набір орендарів. Автором концепції нового ТЦ є NAI Ukraine.

«Сьогодні команда NAI Ukraine працює з рітейлерам як міжнародними, так і місцевими, зараз йде активний набір у Lavina Mall, Blockbuster Mall і Ocean Mall. Новий торговий об’єкт також є унікальним, тому що розташований у серці одного з транспортних вузлів Києва, тому його відвідуваність вже є і буде ще більше з появою якісної архітектури і нової торгової пропозиції, – прокоментував CEO NAI Ukraine Віталій Бойко. – Зазначу, що за результатами MAPIC у 2016 році, в якому NAI Ukraine взяла участь, транспортні об’єкти прозвали «King of Real Estate».

Як повідомлялося раніше, архітектурна компанія Urban Experts & Leslie Jones Architecture веде повностадійне проектування цього об’єкту.

Про NAI Ukraine

Агент найбільших українських проектів у сфері комерційної нерухомості: Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall. NAI Ukraine, українське представництво NAI Global. Досвід команди NAI Ukraine – понад 600 консалтингових проектів, понад 100 введених в експлуатацію об’єктів, більше 3 млн. кв. м. зданих в оренду квадратних метрів.

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global володіє більш ніж 375 офісами в 55 країнах світу з 6700 співробітників. Щорічний обсяг угод компанії складає більше $ 45 млрд. NAI Global – дочірнє підприємство компанії C-III Capital Partners, яка управляє близько $ 150 млрд. У сфері комерційної нерухомості компанія працює 38 років.