NAI Ukraine: Перша унікальна студія морозива Gelarty відкриється 10 серпня у Lavina Mall (новини проектів)

NAI Ukraine: Перша унікальна студія морозива Gelarty відкриється 10 серпня у Lavina Mall (новини проектів)

08.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

У студії морозива Gelarty готують морозиво виключно з натуральних інгредієнтів та заморожують його просто на очах у гостей. «Я відтворив суть морозива — короткого моменту найвищого задоволення, який не може і не повинен місяцями лежати у холодильнику», — стверджує автор концепції, айс-крім шеф (Ice Cream Chief) студії Массiмо Джелартi.

У Gelarty змішують натуральні інгредієнти на очах у відвідувачів, а потім заморожують їх рідким азотом. Азот огортає шейкер туманом і починається справжня магія. Крім того, на спеціальному крижаному столі готуються славетні роли з морозива — і це насправді дивовижне видовище.

«Я завжди мріяв зробити таке морозиво, щоб хотілося спробувати усі до єдиного сорти. Я вірю, що морозиво — це особлива магія, і кожен раз, коли готую нове, відчуваю себе чарівником із власним шоу», — розповідає Массiмо Джелартi.

Морозиво у Massimo Gelarty — це лабораторія фантазії. Тут роблять з морозива суші, роли, бургери, шедевральні десерти та піцу, доповнюють ним салати, закуски, перші й основні страви! Мадагаскарська ваніль, трюфель, кунжут, чай масала, маскарпоне з йогуртом — усе це і більше чекає на відвідувачів Lavina Mall у новій студії морозива Massimo Gelarty.

«Ми розгледіли у Lavina Mall великі перспективи і саме тут побачили свою аудиторію — це люди, які півдня насолоджувалися покупками, сходили у кіно чи відірвалися у парку розваг, і після всього цього їм потрібно красиво закінчити день / вечір та отримати фінальну, не менш яскраву емоцію», — зазначив Массiмо Джелартi.

Крім того, 24 серпня відбудеться беспрецендентна подія у Lavina Mall — команда Massimo Gelarty познайомить суспільство з айс-крім шефами, які представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу з авторського морозива Coppa del Mondo della Gelateria (посилання на організатора – http://en.coppamondogelateria.it/). Організатори спеціально приїдуть в Україну, а також на івенті будуть присутні італійські друзі бренду — айс-крім шефи.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com