NAI Ukraine: Ocean Mall визнано Best Future Shopping Mall за версією міжнародної премії EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017

NAI Ukraine: Ocean Mall визнано Best Future Shopping Mall за версією міжнародної премії EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017

24.11.17
Пов'язаний проект Ocean Mall Розмір шрифту A- A+

Торгово-розважальний центр Ocean Mall визнано Best Future Shopping Mall за версією міжнародної премії EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017. Про це стало відомо на урочистому нагородженні 24 листопада 2017 року.

Найбільш очікуваний об’єкт столичного ринку торгової нерухомості, що будує компанія Mandarin Plaza, відкриється у листопаді 2018 року. Загальна площа ТРЦ становитиме 300 000 м кв., а торгова площа – 100 000 м кв.

«Ocean Mall стане візитівкою столиці. А вже сьогодні попит на торгові площі у новому ТРЦ вражає. Ми щойно повернулися з міжнародної виставки на MAPIC, де презентували ТРЦ  та проводили переговори з міжнародними ритейлерами. І вже наступного тижня плануємо завершити переговори та підписати контракти з великими турецькими операторами на Retail Days у Стамбулі», – розповів засновник та CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Як розповів засновник Mandarin Plaza Вагіф Алієв, усі великі площі в Ocean Mall давно здані. У новому ТРЦ відкриються 500 магазинів, загальною площею 100 тис. м кв, кінотеатр із залом IMAX і 4DX і гігантський розважальний Діджитал парк, площею 30 тис. м кв. Завдяки найбільшим світовим фешн-ритейлерам, які заходять в Ocean Mall, і діючим ритейлерам в Ocean Plaza, проект стане головним ТРЦ центральної частини Києва.

Якірні орендарі ТРЦ Ocean Mall зайняли близько 50% площ. Серед «якорів» – багато нових імен для українського ринку. Унікальний tenant mix ТРЦ забезпечений завдяки поєднанню найкращих світових брендів, серед яких гігантські fashion ритейлери – fast, affordable fashion, преміум і середній сегменти в одному місці.

Крім того, поруч з ТРЦ Ocean Mall буде побудована абсолютно нова транспортна розв’язка, яка дозволить ліквідувати затори на Либідській площі і дозволить потрапляти у паркінг об’єкта на 2000 машиномісць без будь-яких транспортних проблем.

За словами голови наглядової ради Mandarin Plaza Олександра Черницького, на момент відкриття Ocean Mall мережа суперрегіональних торгових центрів складатиметься з 3 торгових центрів – Lavina Mall, Blockbuster Mall та Ocean Mall. У процесі підготовки до будівництва сьогодні знаходяться ще 4 об’єкти мережі, загальною площею понад 1 млн м кв.

Нагадаємо, що концепція Ocean Mall була розроблена Віталієм Бойко (NAI Ukraine) та Саймоном Скоттом (Leslie Jones Architecture).