NAI Ukraine: Найбільший магазин UAmade відкрився у Lavina Mall

NAI Ukraine: Найбільший магазин UAmade відкрився у Lavina Mall

01.12.17
Розмір шрифту A- A+

Сьогодні, 1 грудня 2017 року, у Києві відбувається відкриття нового магазину мережі UAmade у найбільшому в Україні ТРЦ Lavina Mall.

  •  На відміну від інших магазинів, 7-ий UAmade Store буде найбільшим за площею (1 000 м²) та матиме новий формат – магазина-галереї з найрізноманітнішим вибором сучасного декору, меблів, одягу та подарунків на будь-який смак від найкращих українських брендів.
  • Команда UAmade запрошує зустріти зиму разом, адже на відкритті нового улюбленого магазину на вас чекатиме багато тепла, цікавих сюрпризів та розiграшей.
  • Відпочити, розважитись, купувати та гарно провести час із друзями та рідними – можливо у UAmade Store в Lavina Mall.
  • Головна перевага мережі – унікальність, адже саме в UAmade ви знайдете продукцію тільки від українського виробника: талановитих дизайнерів, майстрів, художників. Саме такі оригінальні речі подобаються нашим гостям, адже кожна річ прикрасить домівку, створить затишок, підкреслить стиль, довершить образ.
  • Важливо, що кожен молодий дизайнер, створивши свій власний бренд, може звернутися до компанії, аби запропонувати свою продукцію для магазину.
  • У новому UAmade Store будуть індивідуальні зони кожного бренду та презентації нових виробів.
  • Отримати задоволення відвідувачі UAmade зможуть не лише від шопінгу. На територї магазина-галереї діятиме КОВОРКIНГ із кавою та смаколиками, зона для відпочинку, та цікаві заходи: лекції від найкращих дизайнерів, майстер-класи архітекторів, зустрічі із зірками, теплі літературні вечори, аукціони та навіть ярмарки й фестивалі.

Привiтайте зиму на відкритті нового UAmade Store у Lavina Mall!

Читайте також: