NAI Ukraine на MAPIC-2018: Blockbuster Mall і Ocean Mall побачать в Каннах

NAI Ukraine на MAPIC-2018: Blockbuster Mall і Ocean Mall побачать в Каннах

11.11.18
Розмір шрифту A- A+

Головна європейська виставка індустрії рітейлу і девелопменту MAPIC – 2018 відбудеться 14-16 листопада в Каннах. NAI Ukraine використовує усі можливості масштабного заходу, показуючи інвестиційну привабливість країни для міжнародних ритейлерів, а також демонструючи кращі проекти в області рітейлу. Уже третій рік поспіль ми єдина українська компанія, яка приїжджає на виставку зі своїм стендом.

 

У 2018 році NAI Ukraine представить на MAPIC проект Chain of megamalls, проект для французької компанії CEETRUS, а також мережу транспортно-орієнтованих торгових об’єктів.

Унікальний не тільки для України, але і для Європи проект Chain of megamalls – мережа мегамоллів у районах Києва. Першою «ланкою» ланцюга став торгово-розважальний центр у форматі shopping resort Lavina Mall; готуються до відкриття Blockbuster Mall і Ocean Mall. На міжнародному рівні ці мега-моли викликають інтерес у провідних світових рітейлерів – бренди розглядають їх як майданчик для старту і просування на українському ринку.

ТРЦ RIVE GAUCHE – проект, який NAI Ukraine реалізує для CEETRUS, європейського девелопера, який працює на території України.

Також компанія представляє формат транспортно-орієнтованих ТРЦ, який залишається затребуваним, як найбільш зручний для споживачів. У Києві traffic-oriented об’єкти представлені ТРЦ Oasis і ТРЦ Апрель.

MAPIC – реальна можливість провести переговори і домовитися про вихід на український ринок нових гравців. Це підтверджують результати, досягнуті за останні місяці. Так, однією з головних подій серпня у Києві стало гучне відкриття першого флагманського бутика H&M в Україні у ТРЦ Lavina Mall. У 2019 року в Ocean Mall відкриється перший магазин шведської компанії IKEA в новому форматі city store.

Після минулорічної виставки CEO NAI Ukraine Віталій Бойко зазначив, що завдяки присутності України на виставці з великим стендом і знаковими проектами, а також постійних зустрічам, міжнародні девелопери та інвестори починають стежити за розвитком ситуації на українському ринку та розглядають його як перспективний. Участь в MAPIC – це вагома інвестиція компанії у розвиток позитивного іміджу країни. Відзначимо, що саме зараз склалася ситуація, коли позитивні зміни в національній економіці підготували ґрунт для успішного входження нових рітейлерів на український ринок.

 

Позитивні прогнози підтверджує статистика. За даними NAI Ukraine, рівень заробітних плат у першій половині 2018 року порівняно із аналогічним періодом попереднього року зріс на 34,6%. Роздрібний товарообіг в 2017 році виріс на 9%, а у 2018 році – на 5,5% (за січень-вересень 2018 року). У цілому, товарообіг України вище, ніж Данії, Фінляндії та Угорщини, і його можна порівняти з цим показником у Норвегії та Греції.

Ці зміни стали сигналом для найбільших міжнародних ритейлерів, які чверть століття не наважувалися вийти на ринок України. Тільки за 2018 рік на українському ринку почали працювати такі бренди як IKEA, H&M, DeFacto, Koton, Under Armour, Intersport, Decathlon. Усього за останні два роки на ринок України увійшло 50 брендів.

Нові рітейлери дуже задоволені фінансовими результатами. Середній товарообіг у fashion-магазинах, що відкрилися нещодавно – 3000 євро на рік з кв.м площі.

Найбільш динамічний економічний розвиток демонструє Київ. Населення столиці досягло 5 мільйонів людей, а з передмістями – 7 мільйонів людей. Це найбільший роздрібний ринок із товарообігом 8,56 млрд. дол. США у 2017 році, що вище, ніж у Гельсінкі, а також даний показник можна порівняти з об’ємом роздрібного товарообігу в Будапешті. Саме Київ став місцем для реалізації проекту Chain of megamalls.

Провідна галузева виставка також є чудовою можливістю відстежити, куди рухається світовий ринок. Тут можна дізнатися нові міжнародні тенденції у рітейлі та девелопменті, і відкоригувати плани розвитку відповідно до світових трендів. Ми впевнені, що MAPIC стане не тільки місцем для активної роботи і пошуку партнерів, але також майданчиком для отримання нових знань і генерації ідей для майбутніх проектів.