Мережа SuperStep відкрила магазин у Lavina Mall

Мережа SuperStep відкрила магазин у Lavina Mall

17.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

15 серпня 2017 року мережа мультибрендових магазинів взуття SuperStep відкрила новий магазин в одному з найбільших торгово-розважальних центрів України київському Lavina Mall (ул.Берковецкая, 6Д). SuperStep в Lavina став четвертим українським магазином мережі.

Для SuperStep Lavina Mall став третім ТРЦ в Києві: з 2015 року взуттєвий мультибренд представлений в Sky Mall, а з початку 2016 року – в Ocean Plaza. Також мережа має магазин у Львові – в ТРЦ Forum.

Новий магазин SuperStep в ТРЦ Lavina Mall займає площу 196 м² і виконаний в традиційно впізнаваній стилістиці бренду: широка вхідна група на всю ширину магазину, строгі геометричні форми і яскрава та контрастна кольорова гамма – червоний, білий і чорний кольори в інтер’єрі.

«SuperStep – це молодий і амбітний бренд для такої ж аудиторії: активної, сучасної, тієї, що слідкує за модою, але при цьому не йде на компроміс з комфортом. Динамічність SuperStep і його шанувальників лежить і в основі політики розвитку бренду в Україні, – прокоментував генеральний директор SuperStep в Україні Джан Угурлуджан (Can Ugurlucan). – Ми проактивні, ми гнучкі в прийнятті рішень, ми в авангарді всіх модних трендів – і єдність всіх цих факторів робить SuperStep винятковим в своєму роді. Ми серйозно націлені на завоювання українського ринку, тому чекайте нових відкриттів ще до кінця року».

У магазинах SuperStep представлені всесвітньо відомі бренди в стилі casual та lifestyle: Lacoste, Vans, Diadora, Tommy Hilfiger, Superga, Asics, Nike і багато інших. Для ряду брендів (Lacoste, Vans, Diadora, Superga) SuperStep є ексклюзивним дистриб’ютором на території України.

У новому магазині SuperStep в ТРЦ Lavina Mall діють знижки до 50% на колекцію сезону «Весна-літо-2017».

Нова колекція сезону «Осінь-зима-2017-2018» вже надходить до магазинів.

SuperStep – міжнародна мережа взуттєвих мультибрендових магазинів сегмента sport-casual і lifestyle, створена в 2012 році. У SuperStep більше 60 магазинів в світі, 4 з них – в Україні. На український ринок SuperStep вийшов в 2015 році і на сьогоднішній день представлений в київських ТРЦ Ocean Plaza, Sky Mall і Lavina Mall і львівському ТРЦ Forum.

У портфоліо брендів SuperStep входять Lacoste, Nike, Vans, Tommy Hilfiger, Asics, Saucony, Converse, Superga, Lumberjack, Aigle, UGG Australia, Sperry Top-Sider, The North Face і інші. Модельний ряд представлений кросівками, кедами, еспадрільями, спортивними туфлями, босоніжками, сліпонами, мокассінами, капцями.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

Про NAI Global

ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 375 офісів у 55 країнах світу із 6700 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]