NAI Ukraine: Менеджер по роботі з комерційною нерухомістю NAI Ukraine Олена Ламаш виступить на Tenant mix Conference 2017

NAI Ukraine: Менеджер по роботі з комерційною нерухомістю NAI Ukraine Олена Ламаш виступить на Tenant mix Conference 2017

19.10.17
Розмір шрифту A- A+

Cьогодні, 19 жовтня 2017,  Олена Ламаш – менеджер по роботі з комерційною нерухомістю NAI Ukraine та керівник проекту ТРЦ Rive Gauche – виступить на Tenant mix conference з доповіддю на тему “Торговий центр як живий організм, що постійно вимагає змін”.

У доповіді Олени:

✅ Золоті правила унікального tenant-mix.

✅ Ключові компоненти фінансового успіху ТРЦ.

✅ Різні підходи до формування пулу орендарів.

✅ Структура успішного tenant-mix.

✅ Секрети маркетингової стратегії – Be Our Guests.

✅ Online платформа + offline платформа = формат майбутнього.

Tenant mix Conference 2017

Tenant mix Conference 2017 об’єднає представників девелоперських компаній, консультантів у галузі торгової нерухомості, брокерів, які керують ТРЦ і ритейлерів, щоб обговорити підвищення ефективності пулу орендарів торгового центру в сучасних реаліях.

Під час конференції експерти та аналітики ринку роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості розкажуть про тенденції, які сьогодні впливають на формування пулу орендарів ТРЦ в Україні та світі. Представники торговельних центрів, що відкриються у наступні роки, розкажуть про те, якою має бути структура tenant mix у ТРЦ нового покоління, а представники діючих ТРЦ поділяться досвідом поновлення пулу орендарів.

Читайте також:

*При частковому або повному використанні новини пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку з новиною обов’язкове.