NAI Ukraine: Магазин Skechers у новому концепті — вперше в Україні у Lavina Mall (новини проектів)

NAI Ukraine: Магазин Skechers у новому концепті — вперше в Україні у Lavina Mall (новини проектів)

10.07.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

У вересні магазин американського молодіжного бренду Skechers відкриється у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. Американська компанія Skechers, світовий лідер молодіжної взуттєвої індустрії, заснована у 1992 році Робертом Грінбергом і його сином Майклом Грінбергом. В асортименті бренду — взуття “на кожен день”, кросівки, сліпони, кеди та сандалі, спортивне бігове взуття та багато іншого.

Магазин Skechers, загальною площею 135 м.кв., буде створений відповідно до найактуальнішої концепції бренду: у крамниці буде представлене чоловіче, жіноче та дитяче взуття. Магазин зможе задовольнити потреби навіть найвибагливіших покупців, завдяки широкому вибору спортивного взуття (сегмент Performance) та кросівок на кожен день у сегменті lifestyle — зручних, яскравих та функціональних.

Покупець бренду — будь-яка людина, що цінує зручне спортивне взуття. Заняття спортом, бігом, участь у марафонах, заняття фітнесом, прогулянки, зручне взуття для школи та роботи — Skechers задовольнить потреби навіть найдосвідченіших шоперів. Останні тренди у найактуальніших кольорах сезону — Skechers швидко реагує на модні тенденціі та пропонує модне взуття своїм покупцям. Skechers — єдиний спортивний бренд, який робить спортивне взуття спеціально для дітей, а не просто виготовляє копію дорослих моделей. Цікаві веселі принти, підошви, що світяться, яскраві кольори — маленькі модники люблять кросівки Skechers!

Дизайн магазину Skechers у Lavina Mall буде виконаний у сучасних синьо-сірих кольорах із чітким поділом на групи асортименту бренду, де покупець зможе легко знайти потрібну йому пару взуття. Додатковою перевагою стане окрема панель з аксесуарами.  Skechers у Lavina Mall стане першим в Україні магазином, виконаним у новій концепції бренду. Торговий центр Lavina Mall було обрано невипадково: сучасна архітектура, дизайн і орієнтований на покупця інтер’єр гарантують успіх торгового центру вже у найближчому майбутньому.

Як стверджує маркетинг-директор Intertop Валерія Толочина, “у центрі всього, що ми робимо, — наш клієнт. Ми хочемо зробити його життя кращим і запропонувати йому найкраще взуття у світі. Бренд спортивного взуття Skechers займає важливе місце у портфелі нашої компанії і допомагає нам виконувати цю місію. ”

Уже зовсім скоро відвідувачі найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall зможуть самі впевнитися у цьому та придбати нову пару взуття для недільних київських прогулянок, занять спортом та  комфортних робочих буднів у новому магазині Skechers.

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – понад 700 консалтингових проектів, понад 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com