Магазин польського одягу Lena Largo у Lavina Mall

Магазин польського одягу Lena Largo у Lavina Mall

23.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Магазин польського бренду Lena Largo відкриється у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall. Lena Largo  — це польський бренд одягу для жінок, в асортименті якого — блузи та кардигани, сукні, туніки, светри, а також сумки, взуття, аксесуари та білизна.

Лейтмотив бренду — це сміливі дизайни та цілісність сезонних колекцій.  Lena Largo задовольнить смаки навіть найвибагливіших клієнтів, адже творці бренду використовують лише  високоякісні тканини та пропонують вишукані, продумані до деталей дизайни. Бренд створює одяг для творчих незалежних жінок із яскравою особистістю.

Марлена Кузьмицька (Marlena Kuźmicka), власниця та головний дизайнер компанії, має багаторічний досвід роботи у fashion-індустрії. Марлена пишається тим, що весь одяг бренду виробляється у Польщі. Вона особисто схвалює усі тканини, дизайни та кольори. В епоху виробництва одягу низької якості, бренд LENA LARGO використовує лише якісні тканини та створює унікальні вишукані крої.

Марлена Кузьмицька надає особливого значення естетичній єдності колекцій. Lena Largo відрізняється неповторним дизайном — кожна модель одягу створюється самою дизайнеркою у її ательє. Неймовірна креативність та натхненність відображаються у дизайні ескізів, що стають основою для створення неповторних колекцій.

Творчий підхід власниці бренду прослідковується у концепті колекцій у кожному сезоні. Завдяки цьому, одяг бренду приваблює творчих людей, художників та сміливих жінок, які цінують естетичність та комфорт.

Уже зовсім скоро відвідувачі найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall зможуть придбати стильні дизайнерські вироби у новому магазині Lena Largo.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com