NAI Ukraine: Магазин молодіжного одягу Sinsay відкривається у Lavina Mall

NAI Ukraine: Магазин молодіжного одягу Sinsay відкривається у Lavina Mall

20.10.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Магазин польського бренду Sinsay відкривається 21 жовтня, у рамках Shopping Fest 2, у найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall. В асортименті бренду – одяг, взуття, прикраси, аксесуари та навіть косметика.

Sinsay – наймолодший бренд польської групи LPP, до якої входять флагманський бренд Reserved,  а також Cropp, Mohito та House.

Перші магазини SinSay відкрилися у Польщі, і за перший рік роботи бренду їхня кількість перевищила 50. Мережа продовжує динамічно розвиватися і відкривати нові ринки -сьогодні у світі працює понад 150 фірмових магазинів Sinsay.

Одяг Sinsay втілює останні модні тенденції, та при цьому залишається досить бюджетним. Дизайнери бренду орієнтуються на найактуальніші тренди з подіумів та віртуозно поєднують їх з тенденціями вуличної моди.

Образ дівчини у стилі SinSay поєднує виразний характер, експресивність та чуттєвість. Вона любить експериментувати зі стилями, модними трендами та не боїться створювати щораз новий імідж. Дівчина SinSay молода, енергійна та завжди прагне залишатися у центрі уваги.

Вже за декілька днів відвідувачі ТРЦ Lavina Mall матімуть змогу оновити гардероб у новому магазині Sinsay.

Нагадаємо, що 21 жовтня о 15:00 у Lavina Mall відбудеться яскрава подія Shopping Fest 2.

У суботу на відвідувачів ТРЦ чекатиме концертна програма, конкурси, приємні сюрпризи і головне — відкриття нових магазинів: Sinsay, Cropp, Mohito, House та I Can. Хедлайнер події Shopping Fest 2 — Марія Яремчук — українська співачка, фіналістка телепроекту «Голос країни». У 2012 році представила Україну на Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля 2012», де посіла третє місце.

Читайте також: