NAI Ukraine: Магазин «Марафон» відкривається у торгово-розважальному центрі Lavina Mall

NAI Ukraine: Магазин «Марафон» відкривається у торгово-розважальному центрі Lavina Mall

25.10.17
Розмір шрифту A- A+

28 жовтня магазин товарів для активного відпочинку «Марафон» відкривається у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall.

У мережі магазинів «Марафон» можна придбати брендовий одяг для активного відпочинку і на кожен день. Крім того, у магазині представлені товари для спорту, гірськолижного туризму, походів  (трекінг, хайкинг і бекпекінг) та ін.

У мережі ви знайдете широкий асортимент сезонних речей, серед яких – чоловічий, жіночий та дитячий одяг (у тому числі речі для наймолодших модників).

Мережа магазинів «Марафон» співпрацює з провідними світовими брендами, серед яких – Jack Wolfskin, Columbia, Northland, Billabong, Hi-Tec, Reef, Merrell, CAT, NewBalance, Asics, Oneill і іншими. Усі ці бренди об’єднує одна спільна риса –  вони пропонують інноваційний підхід до виготовлення одягу і взуття, зокрема, використовують спеціальні технології для захисту від зовнішнього середовища (мембрани, просочення, функціональні мікроволокна тощо). Тому купуючи товари у мережі «Марафон», можна бути впевненим у якості та надійності товарів.

Вже у суботу, 28 жовтня, завітайте до нового магазину «Марафон», аби відсвяткувати відкриття та придбати стильний теплий лук, випередивши холоди.