NAI Ukraine: Магазин французького бренду Promod у новому концепті – вперше в Україні у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall (новини проектів)

NAI Ukraine: Магазин французького бренду Promod у новому концепті – вперше в Україні у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall (новини проектів)

04.08.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Магазин французького бренду Promod вперше в Україні у новому концепті відкрився  у найбільшому ТРЦ країни Lavina Mall. Promod є брендом, створеним виключно для прекрасної статі. Promod — це стильний і недорогий одяг з Франції, який з’явився у 1975 році. Основна цільова аудиторія бренду — це жінки від 20 до 40: модні, активні і впевнені в собі. Широкий розмірний ряд (від 34 до 50 розміру) дозволяє практично кожній жінці знайти тут одяг, що відповідає її смаку та бажанням. Promod випускає стильний верхній одяг, одяг для офісу, вечірні сукні, білизну, взуття та аксесуари. Одяг Promod — це відмінне поєднання класики, останніх модних тенденцій та демократичних цін.

Promod уособлює самобутній стиль справжніх парижанок, адже одяг бренду — це поєднання чарівної невимушеності з французьким стилем. При цьому кожна представниця слабкої статі знайде у Promod ідеальну модель, що підійде їй і за смаком, і за розміром, і за ціною.

Вже від сьогодні відвідувачі Lavina Mall зможуть підібрати ідеальний лук для офісної спеки, уік-енду за містом або ж інвестувати у трендові речі осені у новому магазині Promod. На гостей чекають смаколики від Promod та яскраві Інста-фото. Крім того, на відкритті буде розігруватися сертифікат на покупки у магазині.

Про Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамол площею 170 280 м. кв. Lavina Mall — це найбільша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (20 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів.  Lavina Mall — перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях столиці, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м.кв.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За підсумками першого року діяльності, NAI Ukraine зайняла лідерські позиції у сегменті надання лізингових послуг на ринку торгової нерухомості Києва. Так, з 1,273 млн м2 площ, які зараз знаходяться у лізингу в Києві, 823 тис. м2 або 65% здаються брокерами компанії NAI Ukraine. Сьогодні  NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Ocean Mall, Blockbuster Mall та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com