NAI Ukraine: Магазин BergHOFF відкрився  у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall

NAI Ukraine: Магазин BergHOFF відкрився у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall

06.12.17
Розмір шрифту A- A+

2 грудня 2017 року магазин бренду кухонного посуду та столового приладдя BergHOFF відкрився у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall.

Компанія BergHOFF WorldWide займається розробкою і виробництвом кухонного посуду та столового приладдя вже багато років. Ефективна співпраця команди дизайнерів, технічних фахівців і міжнародних партнерів дозволяє компанії BergHOFF пропонувати своїм покупцям дизайнерський продукт високої якості за доступною ціною.

Усі етапи виробничого процесу знаходяться під ретельним контролем фахівців. Тільки так можна забезпечити відповідність всієї продукції до високих стандартів бренду BergHOFF. Вироби компанії призначені для професійного і домашнього використання, а також для ентузіастів кулінарного мистецтва.

В Україні торгова марка BergHOFF почала продаватися з 1997 року. У той час на українському ринку були практично відсутні світові бренди посуду і аксесуарів. Мережа фірмових магазинів дозволила вперше запропонувати українському споживачеві європейський посуд та високий рівень сервісу.

Сьогодні вироби BergHOFF відомі кожній українській сім’ї. Завітайте і ви до нового магазину у BergHOFF у Lavina Mall, аби порадувати себе та своїх рідних перед новорічними святами.

Читайте також: