NAI Ukraine: Магазин американського бренду Timberland відкрився у Lavina Mall

NAI Ukraine: Магазин американського бренду Timberland відкрився у Lavina Mall

20.09.17
Розмір шрифту A- A+

Магазин відомого американського бренду Timberland відкрився у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. В асортименті бренду — чоловіче та жіноче взуття, одяг та аксесуари.

Магазин оформлено відповідно до міжнародних стандартів бренду з можливістю користуватися усіма перевагами системи мультиканальних продажів та резервування взуття.

Timberland здобув міжнародну славу завдяки легендарним водонепроникним жовтим черевикам. У 1965 році творцеві бренду, корінному одеситу Натану Шварцу, вдалося винайти нову технологію, що забезпечувала безшовне з’єднання підошви та шкіряного верху та підвищувала водонепроникність взуття. Класичний жовтий колір також було обрано невипадково. Колір ефектно виглядав у рекламі: взуття навмисно псували, а потім з легкістю очищали — так кожному було зрозуміло, що черевики залишатимуться в ідеальному стані у найекстремальніших умовах.

Черевики швидко полюбилися покупцеві — вони зручні, стильні та довговічні. Сьогодні серед шанувальників Timberland — Фаррелл Вільямс, Джей Зі, Ріанна, Кара Делевінь та безліч інших зірок.

Як стверджують представники бренду, «Якщо зібрати в одній кімнаті шанувальників нашої марки, то ми побачимо досить строкату компанію: 16-річного підлітка з Брукліна, 45-річного чоловіка з Токіо і 30-річну жінку з Бельгії. Їх усіх об’єднує Timberland! Якщо людина один раз купив взуття Timberland, вона носитиме її постійно».

Вже сьогодні відвідувачі найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall можуть придбати свою пару заповітних “жовтих черевиків”, які сьогодні доступні у різних кольорах, а також познайомитися з лінійкою одягу та аксесуарів Timberland.

Читайте також: