NAI Ukraine: Магазин MEGASPORT відкрився у новому форматі у Lavina Mall

NAI Ukraine: Магазин MEGASPORT відкрився у новому форматі у Lavina Mall

07.12.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

1 грудня 2017 року магазин спортивного одягу MEGASPORT відкрився у новому форматі у Lavina Mall. Площа магазину складає 470 м кв. MEGASPORT – це найбільша національна мережа мультибрендових магазинів спортивного одягу, взуття та аксесуарів провідних світових виробників.

У новому магазині можна знайти найкращі світові бренди, серед яких Nike, Puma, New Balance, Speedo, Converse, Rider, East Peak, Anta, IcePeak, Champion, Umbro, Arena та інші.

Історія MEGASPORT почалася у 1994 році з відкриття фірмових магазинів у Вінниці та Одесі. Зараз це торговельна мережа, яка нараховує 46 магазинів по всій Україні і продовжує динамічно розвиватися. Кількість магазинів щороку зростає, розширюється асортимент товарів і торговельних марок.

 

Компанія MEGASPORT орієнтується на життєві цінності, які ніколи не втратять своєї актуальності – здоров’я, активність, сила духу. Крім того, клієнти  MEGASPORT можуть завжди бути впевненими у незмінно високому рівні обслуговування і розраховувати на професійну консультацію при плануванні і здійсненні покупки.

MEGASPORT — це вибір товарів від найкращих світових виробників спортивного одягу і взуття, якісна консультація професіоналів та комфортна атмосфера. Вже сьогодні завітайте до нового магазину MEGASPORT в унікальному форматі у найкращому великому ТРЦ країни Lavina Mall. 

 

Читайте також: