NAI Ukraine: LPP відкриває магазин бренду House у Lavina Mall

NAI Ukraine: LPP відкриває магазин бренду House у Lavina Mall

20.10.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Магазин польського бренду House відкривається 21 жовтня, у рамках Shopping Fest 2, у найбільшому торгово-розважальному центрі України Lavina Mall. В асортименті бренду – чоловічий та жіночий одяг, а також взуття і аксесуари.

House став одним з перших брендів на ринку Польщі, який втілив образ сучасної молоді у стилі «street wear». Сьогодні компанія успішно працює у більшості європейських країн, а також у країни СНД.

Щорічно бренд представляє близько 1000 моделей одягу. Одяг від House – це демократичні яскраві речі, які можна легко поєднувати. Одяг розрахована переважно на хлопців та дівчат у віці від 15 до 25 років.

Колекції House наповнені яскравими та провокаційними моделями, у яких поєднується вуличний стиль та актуальні тенденції світу fashion-індустрії. Особливість стилю House – це відповідність товарів не лише смакам сучасної молоді, але й деяких субкультур. House дає можливість бути індивідуальними за будь-яких обставин.

Крім того, House – це бренд, натхненний музикою. House спонсорує музичні заходи і співпрацює з такими зірками як The Neighbourhood, Sky Ferreira, Netsky, Dub FX. House також є спонсором iFestival, що проводиться у Варшаві та Гданську.

Нагадаємо, що 21 жовтня о 15:00 у Lavina Mall відбудеться яскрава подія Shopping Fest 2.

У суботу на відвідувачів ТРЦ чекатиме концертна програма, конкурси, приємні сюрпризи і головне — відкриття нових магазинів: Sinsay, Cropp, Mohito, House та I Can. Хедлайнер події Shopping Fest 2 — Марія Яремчук — українська співачка, фіналістка телепроекту «Голос країни». У 2012 році представила Україну на Міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова хвиля 2012», де посіла третє місце.

Читайте також: