NAI Ukraine: Легендарні “жовті черевики” з одеським корінням — скоро у Lavina Mall (новини проектів)

NAI Ukraine: Легендарні “жовті черевики” з одеським корінням — скоро у Lavina Mall (новини проектів)

03.07.17
Розмір шрифту A- A+

Магазин відомого американського бренду Timberland відкриється 5 серпня у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall. В асортименті бренду — чоловіче та жіноче взуття, одяг та аксесуари.

Timberland здобув міжнародну славу завдяки легендарним водонепроникним жовтим черевикам. У 1965 році творцеві бренду, корінному одеситу Натану Шварцу, вдалося винайти нову технологію, що забезпечувала безшовне з’єднання підошви та шкіряного верху та підвищувала водонепроникність взуття. Класичний жовтий колір також було обрано невипадково. Колір ефектно виглядав у рекламі: взуття навмисно псували, а потім з легкістю очищали — так кожному було зрозуміло, що черевики залишатимуться в ідеальному стані у найекстремальніших умовах.

Черевики швидко полюбилися покупцеві — вони зручні, стильні та довговічні. Сьогодні серед шанувальників Timberland — Фаррелл Вільямс, Джей Зі, Ріанна, Кара Делевінь та безліч інших зірок.

Як стверджують представники бренду, «Якщо зібрати в одній кімнаті шанувальників нашої марки, то ми побачимо досить строкату компанію: 16-річного підлітка з Брукліна, 45-річного чоловіка з Токіо і 30-річну жінку з Бельгії. Їх усіх об’єднує Timberland! Якщо людина один раз купив взуття Timberland, він буде носити її постійно ».

Вже скоро відвідувачі найбільшого ТРЦ країни Lavina Mall зможуть купити свою пару заповітних “жовтих черевиків”, які сьогодні доступні у різних кольорах, а також познайомитися з лінійкою одягу та аксесуарів Timberland.

Про NAI Ukraine

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global з липня 2016 року. За перші 11 місяців роботи компанія стала лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com