NAI Ukraine: Lavina Mall запрошує виробників ювелірних прикрас до нового кварталу Golden Market

NAI Ukraine: Lavina Mall запрошує виробників ювелірних прикрас до нового кварталу Golden Market

24.10.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

У найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall відкривається квартал Golden Market. До участі запрошуються виробники ювелірних прикрас, годинників та аксесуарів.

Адміністрація ТРЦ надає ритейлерам кварталу Golden Market обладнання, а також забезпечує регулярні маркетингові активності. Розмір наявних лотів варіюється від 4 до 16 квадратних метрів. Умови розміщення «острову» залежать від строку оренди, обраного лоту та сили бренду.

Golden Market розташується у центральній частині Lavina Mall, біля фонтану – у зоні проведення усіх івентів ТРЦ.

Нагадаємо, що івенти та концерти у Lavina Mall тепер відбуваються не лише на вихідних, але також у середи та п’ятниці. Головною метою такої активності є збільшення потоків відвідувачів у будні дні. Що ж до вихідних, то завдяки торговій пропозиції та маркетинговій активності, відвідуваність ТРЦ протягом останніх чотирьох уїк-ендів щоденно перевищувала 50 000 людей. А 6-7 жовтня датчики зареєстрували денну відмітку понад 55 000 відвідувачів.

Крім того, сьогодні Lavina Mall –  це 80 000 м кв. відкритих торгових площ та 92% підписаних договорів, найбільша Zara у Східній Європі, усі бренди Inditex, флагманські магазини LPP і, загалом, найбільша пропозиція fashion товарів в Україні.

З питань участі звертайтеся:

38 044 33 77 6 77

Читайте також: