NAI Ukraine: Lavina Mall визнано найкращим торгово-розважальним центром України за оцінкою міжнародного журі Shopping Centers Awards 2018

NAI Ukraine: Lavina Mall визнано найкращим торгово-розважальним центром України за оцінкою міжнародного журі Shopping Centers Awards 2018

04.06.18
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Найбільший торгово-розважальний центр країни Lavina Mall, управляючою компанією та ексклюзивним брокером яrоко є компанія NAI Ukraine, визнано найкращим ТРЦ України за оцінкою міжнародного професійного журі Shopping Centers Awards 2018 by URE Club. Крім того, Lavina Mall отримав нагороду «Найкращий фудкорт» за результатами голосування відвідувачів. Урочиста церемонія нагородження відбулася 31 травня 2018 року у готелі Fairmont.

Торгово-розважальний центр Lavina Mall продовжує показувати надуспішні результати, що вкотре підтверджені як лояльністю споживачів, так і професійним журі Shopping Centers Awards 2018, до складу якого цьогоріч увійшли Gian Luca Barone із всесвітньо відомого архітектурного бюро Zaha Hadid Architects, екс-виконавчий директор Emaar Properties PJSC (Dubai Mall, Burj Khalifa) та чинний директор Mont Hill (ОАЕ) Hussam Raouf, Marc-Milo Lube з інвестиційної компанії Vi2 Partners та ін.

 

Сьогодні Lavina Mall – це понад 90 000 тис. м кв. магазинів, найдовша fashion-галерея у країні, найбільша пропозиція дитячих товарів, а також електроніки та побутової техніки.  За 2017 рік у ТРЦ відкрилося понад 250 магазинів, серед яких 7 магазинів групи Inditex, у тому числі один з найбільших магазинів Zara у Східній Європі, усі магазини групи LPP, серед яких найбільший магазин Reserved країни, перший в Україні магазин японського бренду Miniso, флагманський магазин SuperDry, Terranova, Calliope, New Yorker, Timberland, Calzedonia, Intimissimi та ін.

У 2018 році у Lavina Mall відкрився перший в Україні магазин турецького бренду Koton та незабаром відбудеться відкриття низки міжнародних брендів, на які давно очікують українські споживачі.

ТРЦ є частиною виняткового торгового кластера, і разом і сусідніми Епіцентром (80 000 м кв.) та Ашаном (16 000 м кв.) створює один з найбільших торгових хабів у Європі, загальною площею понад 200 000 м кв.

За перший рік роботи Lavina Mall відвідало понад 15 мільйонів людей, а товарообіг орендарів у другій половині 2017 року збільшувався у середньому на 20-40% на місяць.

Своїм успіхом Lavina Mall також завдячує унікальній концепції шоппінгтейменту, реалізованій у ТРЦ. У Lavina Mall працює найбільший кінотеатр MULTIPLEX на 13 залів, а сімейний розважальний парк «Галактика» у ТРЦ – найбільший критий парк розваг у Європі, площею 23 тис. м кв. «Галактика» випередила попереднього лідера Moipark у Стамбулі на 9 тис. м кв.

Парк розпочав свою роботу у грудні 2016 року у Lavina Mall і лише за рік став одним з найулюбленіших місць відпочинку киян та гостей столиці. Щодня «Галактику» відвідують понад 10 000 гостей, а на вихідних – понад 15 000.

Нагадаємо, що концепція ТРЦ Lavina Mall створена засновником та CEO NAI Ukraine Віталієм Бойко. Lavina Mall вже не раз відзначався міжнародними нагородами: «Проект року» у Східній Європі (комерційна нерухомість) EEA Forum & Project Awards 2016, «Retail Development Ukraine» European Property Awards 2017-2018, лауреат премії CP AWARDS 2017 у номінації «Великий торговельний центр».

Lavina Mall

Lavina Mall – суперрегіональний торгово-розважальний центр, наймасштабніший український мегамолл площею 170 280 м кв. Lavina Mall – це найдовша fashion-галерея в Україні, найбільший в Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (23 тис. м кв.). І найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. Lavina Mall – перший з 7 мегамоллів, серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн.м кв.

Читайте також: