NAI Ukraine:  Lavina Mall увійшов до Національного реєстру рекордів України  як найбільший ТРЦ країни

NAI Ukraine:  Lavina Mall увійшов до Національного реєстру рекордів України  як найбільший ТРЦ країни

06.12.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

1 грудня 2017 року Національний реєстр рекордів підтвердив, що торгово-розважальний центр Lavina Mall є найбільшим ТРЦ України. Рекорд було засвідчено під час урочистого святкування дня народження Lavina Mall.

«Lavina Mall – це не просто найбільший ТРЦ, це – найкраща пропозиція fashion товарів в Україні. За рік роботи ТРЦ нам вдалося зібрати оптимальний tenant mix для споживача. Сьогодні у Lavina Mall можна придбати усе необхідне та обрати товари практично усіх найпопулярніших міжнародних брендів. Ні один інший торгово-розважальний центр країни не може запропонувати відвідувачам такий вибір», – розповів CEO NAI Ukraine Віталій Бойко.

Торгово-розважальний центр Lavina Mall є суперрегіональним ТРЦ, одним з найбільших у Східній Європі та найбільшим в Україні мегамолом площею 170 тис.  м. кв. Lavina Mall – це найбільша та найдовша fashion-галерея в Україні, найбільший у Європі критий сімейний парк розваг GALAXY (23 тис. м. кв.) та найбільший кінотеатр країни MULTIPLEX на 13 залів. До того ж ТРЦ є частиною виняткового торгового кластеру, і разом і сусідніми Епіцентром (80 000 тис м кв.) та Ашаном (16 000 м кв.) створює один з найбільших торгових хабів у Європі.

«Сімейний розважальний парк GALAXY – найбільший критий парк розваг у Європі. Зокрема, GALAXY випередив попереднього лідера Moipark у Стамбулі на 9 тис. м кв.», – підкреслив голова правління Mandarin Plaza Олександр Черницький.

Як повідомлялось, сімейний парк розваг GALAXY у Lavina Mall увійшов до Національного реєстру України як найбільший центр розваг країни.

Cьогодні Lavina Mall –  це вже 90 000 м кв. відкритих магазинів, найбільша Zara у Східній Європі, бренди Inditex, флагманські магазини LPP (Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay), New Yorker, SuperDry, Terranova, Calliope, Mango і, загалом, найбільша пропозиція fashion товарів в Україні. У ТРЦ відкрилися магазини брендів, яких досі не було в України – SuperDry, Miniso, Fynch Hatton, Ferlioni, Lisca, Gratude.

Крім того, торгово-розважальний центр пропонує найбільший вибір товарів електроніки, побутової техніки та дитячих товарів.

Lavina Mall – перший з 7 мегамолів, що будуються у найкращих торгових локаціях Києва. До мережі входять унікальні для українського ринку ТРЦ,  серед яких Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші, загальною площею понад 2 млн. м. кв.  Ексклюзивним брокером  усіх мегамолів мережі є NAI Ukraine. Як повідомляв засновник Mandarin Plaza Вагіф Алієв, автором концепцій усіх їхніх об’єктів є засновник NAI Ukraine Віталій Бойко.

Нагадаємо, що Lavina Mall вже має міжнародні нагороди: «Проект року» (комерційна нерухомість) у Східній Європі за версією Eastern Europe Real Estate Forum & Project Awards 2016, «Retail Development Ukraine» European Property Awards 2017-2018, лауреат премії Commercial Property Awards 2017 у номінації «Великий торговельний центр».

Читайте також: