NAI Ukraine: L`Occitane, art de vivre Провансу – незабаром у Lavina Mall

NAI Ukraine: L`Occitane, art de vivre Провансу – незабаром у Lavina Mall

28.09.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Магазин натуральної французької косметики L’Occitane en Provence незабаром відкриється у найбільшому торгово-розважальному центрі столиці Lavina Mall. У магазині L’Occitane будуть представлені засоби догляду за обличчям, тілом, волоссям, а також парфумерія та аромати для дому.

Французький бренд L’Occitane був заснований в 1976 році Олів’є Боссаном. Бренд представлений у понад 90 країнах, на всіх континентах. Місія бренду полягає у відродженні та збереженні традицій південного регіону Франції – Провансу.

Як стверджують у L’Occitane, “кожна з колекцій L’Occitane натхненна Провансом – його сонячними пейзажами, фруктовими плантаціями, багатою культурою і традиціями. Одночасно ефективна та чуттєва, наша продукція виготовлена виключно з активних натуральних компонентів, переважно з органічних. Від заряджаючої енергією вербени до солодкого миндаля, від лаванди, яка розслабляє, до каріте, що живить шкіру: відкривайте для себе кожну колекцію одну за одною, та осягайте нові сторони доброго самопочуття”.

Величезним попитом у шанувальників L`Occitane у всьому світі користуються засоби для догляду за тілом, серед яких можна підібрати лосьйон, молочко, масло, гель для тіла з різноманітними ароматами . Неповторний результат дають засоби L`Occitane для вдосконалення фігури, а також косметичні продукти, покликані турбуватися шкіру рук і ніг.

В основі філософії бренду – середземноморський art de vivre, «мистецтво жити», і традиції Провансу для створення натуральних косметичних засобів, покликаних дарувати натхнення. І вже зовсім скоро відвідувачі Lavina Mall зможуть впевнитися у цьому самостійно.