Основні орендарі першої черги ТРЦ Rive Gauche

Основні орендарі першої черги ТРЦ Rive Gauche

21.07.17
Пов'язаний проект ТРЦ Rive Gauche Розмір шрифту A- A+

Компанія Іммошан Україна назвала основних орендарів першої черги ТРЦ Rive Gauche, ексклюзивним брокером якого є компанія NAI Ukraine. Основними якорями галереї першої фази проекту будуть:

– магазин турецького бренду одягу LC WAIKIKI (понад 700 кв.м.);

– гіпермаркет електроніки Ельдорадо у новому форматі (площею 800 кв.м.);

– супермаркет дитячих товарів Чудо Острів (400 кв.м .);

– всесвітньо відомий мережевий ресторан швидкого обслуговування KFC із цілодобовим drive сервісом (130 кв.м.).

Також, у ТРЦ Rive Gauche відкриється ресторан Крила, площею 130 кв.м. Ще кілька ресторанів зараз знаходяться на стадії підписання договорів.

«Пул орендарів для першої фази ТЦ Ашан Rive Gauche сформований відповідно до уподобань, рівня доходу населення, та з метою надати максимальний вибір майбутнім клієнтам. Для покупців у бутікової галереї будуть представлені магазини таких ритейлерів: BROCARD, ZARINA, Золотий Вік, Срібний Століття, Столичная Ювелірна Фабрика, LUSH, Yves Rocher, IDEA SHOP, Orner Store, Master Zoo, Samsung, Xiaomi, КИЇВСТАР, Vodafone, Jaasmine, Krisstel, Giulia, Твоя Преса, Наша Аптека, Нова Пошта, Coffelat, Сирне Королівство та ін.», — розповіла Ганна Корягіна, комерційний директор Іммошан Україна.

Крім того, у першій фазі проекту для зручності клієнтів передбачено паркінг на 1 000 місць.

Нагадаємо, що Rive Gauche — унікальний торгово-розважальний центр, який компанія Іммошан Україна реалізовує на Лівому березі Києва, у густонаселеному районі Позняки, на перетині вулиць Здолбунівської, Михайла Драгоманова та проспекту Петра Григоренка. Реалізація ТРЦ Rive Gauche, загальною площею 150 000 кв.м., здійснюється двома фазами, відкриття яких відбудеться у 2017 та у 2019.

Immochan — одна з лідируючих міжнародних компаній з будівництва та управління торговими центрами. У портфелі нерухомості компанії 394 торгових центрів у 12 країнах Європи та Азії. Immochan входить у холдинг Auchan. Завдяки своїй співпраці з холдингом Auchan, Immochan є найбільш ефективним чином створює комерційні потоки у тих географічних об’єктах, де здійснює свою діяльність зі створення та управління сучасними торговими центрами для населення, споживачів, торгових марок, партнерів та місцевої влади.

Компанія Іммошан Україна заснована у 2006 році, управляє трьома торговими галереями у Києві: ТЦ «Ашан Петрівка» і ТЦ «Ашан Біличі», ТЦ «Ашан Чернігівська». Також компанія працює над реалізацією масштабних проектів: 2 у Києві та 1 в Одесі, відкриття яких заплановано на 2017 – 2019 роках.

NAI Ukraine представляє інтереси NAI Global в Україні. Сьогодні компанія є лідером у сферах консалтингу та лізингу комерційної нерухомості. NAI Ukraine – консультант та лізинговий агент наймасштабніших українських проектів у галузі комерційної нерухомості, серед яких Lavina Mall, Rive Gauche, Ocean Mall, Blockbuster Mall, ТРЦ “Південний” та інші численні проекти. Досвід команди – більше 700 консалтингових проектів, більше 100 введених в експлуатацію об’єктів та понад 3 млн. кв. м. зданих в оренду. Більш детальна інформація – за посиланням http://naiukraine.com

NAI Global — ТОП-4 найбільших консалтингових компаній світу. NAI Global має понад 400 офісів у 55 країнах світу із 7000 співробітниками. Щорічний обсяг угод перевищує  45 млрд.доларів. NAI Global – дочірня компанія C-III Capital Partners, що має в управлінні близько 150 млрд. доларів. У галузі комерційної нерухомості компанія працює 38 років. Більш детальна інформація – за посиланнями www.naiglobal.com та www.naiglobalnewslink.com.