NAI Ukraine: Італійський бренд Calliope – тепер у Lavina Mall

NAI Ukraine: Італійський бренд Calliope – тепер у Lavina Mall

25.09.17
Пов'язаний проект ТРЦ Lavina Mall Розмір шрифту A- A+

Магазин італійського бренду Calliope відкрився у найбільшому торгово-розважальному центрі країни Lavina Mall.

Calliope – бренд, що пропонує стильний одяг, аксесуари та взуття для чоловіків і жінок. Calliope поєднує практичність, комфорт і елегантність. Італійський бренд був заснований в 1961 році і є частиною великої групи компаній Teddy Group, якій, крім Calliope, належать торгові марки Rinascimento, Kitana і Terranova.

Продукція Calliope – це речі для покупців з різним статусом і рівнем прибутку. Ціни на весь одяг італійської марки насправді дуже демократичні, а у сезони розпродажів одяг в магазинах можна придбати зі знижкою від 30% до 70%.

У магазині Calliope представлений великий вибір чоловічого та жіночого одягу: верхнього одягу, головних уборів, суконь, блузок, костюмів, спідниць, джемперів, жакетів, сорочок, джинсів, класичних і спортивних штанів, футболок, шортів, топів та спідньої білизни. Крім того, у магазині можна придбати взуття та різноманітні аксесуари. Асортимент товарів постійно оновлюється.

Магазин Calliope нагадує творчу лабораторію,  де стильний сучасний дизайн поєднується з довершеним італійським смаком.

Інтер’єр магазину розроблено так, аби закцентувати контраст між різними секціями крамниці та створити space, який завжди відповідає останнім тенденціям.

Вже сьогодні відвідувачі Lavina Mall зможуть оновити гардероб та підготуватися до холодної, та все ж таки стильної пори у новому магазині Calliope.